Przeczytaj oficjalny opis

Rozwijaj umiejętności i poznaj podstawy naukowe i praktykę Endodoncji i stań się kompetentnym w diagnozowaniu i leczeniu bardziej złożonych przypadków.

Przegląd

Ten kurs pomoże rozwinąć twoje obecne umiejętności endodontyczne w nowoczesnym środowisku klinicznym.

Szkoła Stomatologii została założona w 1916 roku. Pozostajemy na czele badań, nauczania i klinicznej praktyki dentystycznej. Wykonujemy niezmiennie dobre wyniki w ligach uniwersyteckich i jesteśmy czołową brytyjską szkołą dentystyczną.

Jesteśmy przyjazną szkołą cieszącą się renomą, która zapewnia wsparcie i pielęgnację środowiska. Pozwala to uczniom spełnić ich aspiracje i osiągnąć kliniczną i akademicką doskonałość. Szkoła zapewnia wydzielony obszar do studiów podyplomowych prywatnych, zwanych "The Hub".

Nauczanie

Jak będziesz się uczyć

Będziesz uczestniczyć w wykładach i seminariach i będą zachęcani do udziału w dyskusji na wybrany temat. Zostanie zapewnione miejsce na osobisty czas nauki, a uczniowie będą go używać, aby zwiększyć swoją wiedzę i zrozumienie endodontologii i przygotować się do oceny.

Umiejętności praktyczne będą nauczane na początku za pomocą połączenia naturalnych i plastikowych zębów w laboratorium. Kliniczne umiejętności będą dalej rozwijane przez leczenie pacjentów pod nadzorem.

Będziesz musiał regularnie pisać i prezentować swoje zakończone sprawy.

Jak zostaniesz oceniony

Ocena składać się będzie z jednogodzinnego pisemnego egzaminu krótkiej odpowiedzi dla każdego nauczanego modułu.

Przeprowadzisz projekt badawczy związany z endodoncją i opracujesz rozpisaną i związaną rozprawę. Obejmuje to krytyczny przegląd literatury. Przewiduje się, że udział czasu poświęconego na projekt badawczy powinien wynosić około 25% kursu.

Wyniki badań modułowych, dziennik działań klinicznych, prezentacje przypadków i rozprawa będą badane przez egzaminatorów.

Wszystkie elementy będą mieć jednakową wagę, a kandydaci muszą uzyskać zaliczenie wszystkich egzaminów.

Co będziesz studiować

Program ma dziewięć modułów. Te muszą zostać ukończone i zdane i obejmują projekt badawczy. Modułowe tematy zostały wybrane tak, aby działały równolegle z kursem protetycznym i zapewnią również dobre podstawy w stomatologii odtwórczej.

Kariera

Ten kurs zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu MFDS w Royal Colleges, ale nie jest zatwierdzony do przystąpienia do egzaminu MRD. Po ukończeniu tego kursu studenci mogą rozważyć karierę akademicką lub specjalistyczną praktykę kliniczną.

Wymagania wstępne

Kandydaci muszą mieć dyplom z dentystyki i muszą mieć co najmniej dwa lata doświadczenia klinicznego po ukończeniu studiów. Ponieważ jest to kurs kliniczny, twój poziom języka angielskiego jest bardzo ważny.

Wymaganie w języku angielskim

 • IELTS Ogólnie 7.0
  • Słuchanie 6.5
  • Czytanie 6.5
  • Pisanie 6.5
  • Mówienie 6.5

Programy w języku angielskim

Oferujemy Program Pre-Sessional i Fundacji przez cały rok. Zostały one zaprojektowane, aby przygotować Cię do studiów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii, jeśli jeszcze nie spełniasz wymagań językowych do bezpośredniego uczestnictwa w programie studiów.

Opłaty

Opłaty, które płacisz będą zależeć od twojego statusu opłaty. Twój status opłaty jest ustalany przez nas na podstawie informacji podanych w zgłoszeniu.

Opłaty dla studentów rozpoczynających się w latach 2018-19

 • Uczniowie szkoccy i UE: 38 100 £ rocznie na studia
 • Reszta brytyjskich studentów: 38 150 £ rocznie na studia
 • Studenci z zagranicy (spoza UE): 38 150 £ rocznie na studia

Twoje zgłoszenie

Ubiegasz się o to za pośrednictwem bezpłatnej strony internetowej UCAS Postgraduate. Możesz sprawdzić postęp swojej aplikacji online, a także możesz tworzyć wiele aplikacji.

Musisz przesłać odpowiednie dokumenty jako część swojej aplikacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski
School of Dentistry - University of Dundee

Zobacz 1 więcej kursów w School of Dentistry - University of Dundee »

Ostatnia aktualizacja July 16, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
38,150 GBP
na rok studiów
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa