Filter
M.D.
Malezja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malezja kawalerów oferty.

Doktor nauk medycznych jest doktoratem na poziomie, który wymaga co najmniej sześciu lat nauki, badań i praktycznych praktyk zarabiania. Aby uzyskać MD, studenci muszą ukończyć szkołę medyczną, a następnie staż i pobyt w szpitalu ogólnym lub specjalnej klinice.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malezja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malezja tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Perdana University

The Perdana University Graduate School of Medicine (PUGSOM) oferuje pierwszy i jedyny program Absolwent Wejście medyczne w Malezji. Jest to program w stylu amerykańskim i ... [+]

Absolwent Szkoły Medycznej Perdana University (alt = "PUGSOM") oferuje pierwszy i jedyny program studiów podyplomowych w Malezji, który jest programem w stylu amerykańskim i przygotowuje studenta do odbycia amerykańskiego egzaminu licencjonowania medycznego (USLME).

Warunkiem wstępnym jest uzyskanie stopnia licencjata w dowolnej dziedzinie nauk, takich jak: Nauki Biomedyczne, Biochemia, Biotechnologia, Immunologia, Genetyka, Immunogenetyka, Odżywianie lub Apteka z minimalną CGPA 3,5.

Program MD pod adresem alt = "PUGSOM został opracowany w celu spełnienia zarówno malezyjskich potrzeb, jak i międzynarodowych oczekiwań.W celu osiągnięcia efektów uczenia się programu wykorzystuje się różne metody nauczania-uczenia się, w tym wykłady, samouczki, dyskusje w małych grupach, uczenie się w zespole projekty badawcze, sesje kliniczne ze standardowymi / symulowanymi pacjentami, sesje kliniczne z rzeczywistymi pacjentami w szpitalach.... [-]

Malezja Serdang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Perdana University

Perdana University współpracuje z Royal College of Surgeons w Irlandii (RCSI), aby zaoferować pięcioletni europejski program studiów medycznych w całości w Malezji. Dowie ... [+]

Przegląd

Perdana University alt = "Szkoła Medyczna PU-RCSI prowadzi pięcioletni europejski program studiów licencjackich, strukturę tego kursu można zobaczyć na tym schemacie.

Struktura programu nauczaniaProgram nauczania jest podzielony na trzy cykle: Junior Cycle (JC), Intermediate Cycle (IC) i Senior Cycle (SC). Każdy cykl odbywa się przez jeden, dwa lub trzy semestry, a cykl starszy jest realizowany przez dwa lata, Senior Cycle 1 (SC1) i Senior Cycle 2 (SC2).W każdym cyklu treść jest dostarczana jako moduły, które w dużej mierze opierają się na systemach ludzkiego ciała (opartych na systemach). Każdy moduł integruje nauki biomedyczne i kliniczne (zintegrowane) i ... [-]
Malezja Serdang
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku