$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Curaçao kawalerów oferty.

Lekarz lub lekarz medycyny jest osiągnięciem naukowym, które może trwać latami nauki. Nagroda jest przyznawana tylko raz, gdy studenci wykazali się wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do prawidłowej praktyki medycznej. Maleńka wyspa Curacao oferuje zaskakująco wysoki poziom językowej i różnorodności kulturowej. Programy edukacyjne są silnie uzależnione od Holendrów i Amerykanów… Czytaj więcej

Lekarz lub lekarz medycyny jest osiągnięciem naukowym, które może trwać latami nauki. Nagroda jest przyznawana tylko raz, gdy studenci wykazali się wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do prawidłowej praktyki medycznej.

Maleńka wyspa Curacao oferuje zaskakująco wysoki poziom językowej i różnorodności kulturowej. Programy edukacyjne są silnie uzależnione od Holendrów i Amerykanów. Studenci mogą korzystać z udziału w programach medycznych, programów językowych i sztuk plastycznych, w tym dostęp do wpływowych pisarzy i poetów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Curaçao. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Curaçao tutaj.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
St Martinus University , Faculty of Medicine
Willemstad, Curaçao

Program medyczny oferowany na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu St. Martinus to rygorystyczny program, który integruje nauki podstawowe z praktyką kliniczną medycyny.

Program medyczny oferowany na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu St. Martinus to rygorystyczny program, który integruje nauki podstawowe z praktyką kliniczną medycyny. -
M.D.
Język angielski
Ośrodek kształcenia