HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Australia

Lekarz medycyny jest wysoce zaawansowanym stopniem, który wymaga około sześciu lat pracy. Wiele programów MD wymaga połączenia klas, dokumentów badawczych i praktycznych praktyk klinicznych w celu poświadczania studentów jako lekarzy.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Australia, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktor medycyny

University of Wollongong
M.D.
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Medycyna jest potencjalnie jednym z najbardziej ekscytujących i wymagających zawodów. Doktor nauk medycznych ma na celu dostarczenie kompetentnych, troskliwych i kompetentnych ...

Czytaj więcej

Program medyczny (md)

Bond University
M.D.
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
252 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program medyczny składa się z dwóch kolejnych stopni - Bachelor Nauk Medycznych (BMedSt) i doktora medycyny (MD). Wszyscy uczniowie wybrani do wejścia do programu medycznego b ...

Czytaj więcej