HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Wollongong

Lekarz medycyny jest wysoce zaawansowanym stopniem, który wymaga około sześciu lat pracy. Wiele programów MD wymaga połączenia klas, dokumentów badawczych i praktycznych praktyk klinicznych w celu poświadczania studentów jako lekarzy.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

To miasto nad morzem jest dom słynnego nagradzanego uniwersytet Wollongong. Ponadto, zawiera kilka Tafe uczelni, które są również opcja dla tych, którzy chcą wziąć tę trasę w postępie nauki.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Wollongong. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Wollongong. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Wollongong i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Wollongong i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Wollongong bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktor medycyny

University of Wollongong
M.D.
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Medycyna jest potencjalnie jednym z najbardziej ekscytujących i wymagających zawodów. Doktor nauk medycznych ma na celu dostarczenie kompetentnych, troskliwych i kompetentnych ...

Czytaj więcej