Filter
M.D.
Ameryce Środkowej i na Karaibach Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Doktor nauk medycznych jest doktoratem na poziomie, który wymaga co najmniej sześciu lat nauki, badań i praktycznych praktyk zarabiania. Aby uzyskać MD, studenci muszą ukończyć szkołę medyczną, a następnie staż i pobyt w szpitalu ogólnym lub specjalnej klinice.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

International University Of The Health Sciences

Po pierwszych 80 tygodniach badań przedklinicznych, uczniowie spędzają drugi 80 tygodnie ich programu studiów medycznych w placówkach klinicznych, często nazywane "obroty ... [+]

Po pierwszych 80 tygodniach badań przedklinicznych, uczniowie spędzają drugi 80 tygodnie ich programu studiów medycznych w placówkach klinicznych, często nazywane "obroty" lub "clerkships". W placówkach klinicznych, uczniowie uczą się przez "praktyki" dla specjalistów w różnych dyscyplinach klinicznych. Pracując pod ścisłym nadzorem z ekspertami, uczniowie uczą się w leczeniu pacjentów oraz nabyć umiejętności komunikacji, wywiady, historia pobierania, badania fizykalnego i procedur medycznych. Osiąga się to w modelach opartych szpitalnych i klinicznych.

Rotacje są rozbite na dwóch kolejnych elementów: 48 tygodni podstawowych określonych obrotów i 32 tygodni fakultatywnych obrotów.... [-]

Saint Kitts i Nevis Basseterre
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku