Popularne kategorie

Popularny MD

Doctor of Medicine (MD) jest najwyższy stopień dla lekarzy i chirurgów. W zależności od kraju, może to być profesjonalny doktora (tak jak w przypadku USA i Kanada) lub stopień badania (jak w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech). Doktor stopni Medycyna mają na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych lekarzy, którzy będą w stanie sprostać wyzwaniom medycznych w wielu różnych ustawień. Program studiów na stopień MD zazwyczaj łączy kształcenia akademickiego z zaawansowaną doświadczenia klinicznego poprzez praktyczne praktyk w zakładach opieki zdrowotnej, na przykład w szpitalach, klinikach, centrach medycznych, lub domach opieki. Programy MD mogą mieć liczne specjalizacje, takie jak, medycyny ogólnej praktyce chirurgicznej, fizjoterapii, kardiologii, ginekologii, onkologii, psychiatrii i innych. Jest wielu, doktor medycyny stopni oferowanych przez wiodących uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych na całym świecie.Rozpocznij wyszukiwanie do programu studiów, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań zaglądając na niektóre z najbardziej popularnych programów MD wymienionych poniżej!

Nowo dodane studia magisterskie z nauk medycznych

IGEC

Studia Bachelor of Medicine and Bachelor of Pharmacy na różnych uniwersytetach w Jordanii

Wrzesień 23, 2018
Uniwersytet Bliski Wschód Wydział Lekarski to młody wydział. Jego głównym celem jest zapewnienie edukacji medycznej, przed i po ukończeniu studiów oraz kontynuowanie edukacji medycznej. Dzięki tej edukacji ma na celu kształcenie studentów, którzy są w stanie rozwiązać problemy, z którymi się borykają, którzy uważają, że edukacja medyczna jest kształc… [+]eniem przez całe życie i są oddani służbie ludzkości, z szacunkiem dla swoich pacjentów, troskliwi i odpowiedzialni, a także wysoki kaliber. [-]

Saint James School of Medicine

Program MD

Wrzesień 13, 2018
Oferujemy przystępne, praktyczne szkolenie medyczne, aby przygotować Cię do długiej, satysfakcjonującej kariery medycznej. Nasz najlepszy program MD obejmuje nauki podstawowe i kliniczne. Program 10-semestryczny prowadzi przez etap 1 i krok 2 USMLE do ukończenia studiów z tytułem doktora medycyny (MD).

University of Rzeszów - 6 Year M.D. Program in English, Faculty of Medicine

6-letni program MD w języku angielskim, Wydział Lekarski, Uniwersytet Rzeszowski

Sierpień 20, 2018
Program ten jest oferowany wykwalifikowanym międzynarodowym absolwentom szkół średnich, którzy wykazali się doskonałością w naukach biologicznych i fizycznych oraz są w stanie odbyć przedkliniczne i kliniczne szkolenie medyczne w zakresie mówionego i pisanego języka angielskiego.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest doktorem medycyny (MD)?