Popularny MD

Doctor of Medicine (MD) jest najwyższy stopień dla lekarzy i chirurgów. W zależności od kraju, może to być profesjonalny doktora (tak jak w przypadku USA i Kanada) lub stopień badania (jak w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech). Doktor stopni Medycyna mają na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych lekarzy, którzy będą w stanie sprostać wyzwaniom medycznych w wielu różnych ustawień. Program studiów na stopień MD zazwyczaj łączy kształcenia akademickiego z zaawansowaną doświadczenia klinicznego poprzez praktyczne praktyk w zakładach opieki zdrowotnej, na przykład w szpitalach, klinikach, centrach medycznych, lub domach opieki. Programy MD mogą mieć liczne specjalizacje, takie jak, medycyny ogólnej praktyce chirurgicznej, fizjoterapii, kardiologii, ginekologii, onkologii, psychiatrii i innych. Jest wielu, doktor medycyny stopni oferowanych przez wiodących uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych na całym świecie.Rozpocznij wyszukiwanie do programu studiów, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań zaglądając na niektóre z najbardziej popularnych programów MD wymienionych poniżej!

Nowo dodane studia magisterskie z nauk medycznych

American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Magister akupunktury

Grudzień 7, 2018
Cel Doktora Akupunktury

Caucasus International University

Lekarz medycyny (MD)

Listopad 18, 2018
Edukacja medyczna jest ważnym warunkiem przyszłej pomyślnej praktyki lekarskiej. Reformy zachodzące w kraju, internacjonalizacja i wymogi integracyjnego uczenia się wynikają z konieczności edukacji medycznej zgodnej z międzynarodowymi standardami.

IGEC

Studia Bachelor of Medicine and Bachelor of Pharmacy na różnych uniwersytetach w Jordanii

Wrzesień 23, 2018
Uniwersytet Bliski Wschód Wydział Lekarski to młody wydział. Jego głównym celem jest zapewnienie edukacji medycznej, przed i po ukończeniu studiów oraz kontynuowanie edukacji medycznej. Dzięki tej edukacji ma na celu kształcenie studentów, którzy są w stanie rozwiązać problemy, z którymi się borykają, którzy uważają, że edukacja medyczna jest kształc… [+]eniem przez całe życie i są oddani służbie ludzkości, z szacunkiem dla swoich pacjentów, troskliwi i odpowiedzialni, a także wysoki kaliber. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest doktorem medycyny (MD)?