MCh Orth w chirurgii ortopedycznej

University of Dundee

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MCh Orth w chirurgii ortopedycznej

University of Dundee

MCh Orth obejmuje nauczane, kliniczne zajęcia i elementy badawcze, które zapewniają chirurdzy ortopedom z dogłębną wiedzą na temat najnowszych postępów w technikach chirurgicznych i biomechanicznych.

Jest kilka kluczowych powodów, aby ubiegać się o ten kurs:

  • Kurs akredytowany przez Royal College of Surgeons of England
  • MCh (Orth) Dundee jest przyznawana przez Top Medical School w Szkocji i jedną z 5 najlepszych szkół medycznych w całej Wielkiej Brytanii; coś, na co żaden inny podobny tytuł nie ma zaszczytu
  • Najlepsze wykładowcy wykładają specjaliści z całej Wielkiej Brytanii
  • Najlepsze doświadczenie badawcze w dziedzinie klinik i biomechaniki we współpracy z Instytutem Analizy i Badania Ruchu, jednym z wiodących ośrodków biomechaniki i analizy ruchu na świecie
  • Powiązane powiązanie kliniczne z konsultantem ortopedą bez potrzeby rejestracji GMC
  • Nasza filozofia MCh Orth polega na rekrutowaniu ambitnych chirurgów ortopedów z aspiracjami zawodowymi obejmującymi przywództwo, doskonałość akademicką oraz najwyższy poziom umiejętności i wiedzy
  • Nasi odnoszący sukcesy absolwenci MCh Orth cenią sobie edukację i uznają potrzebę profesjonalnej refleksji i uczenia się przez całe życie, aby pogłębić ich zrozumienie i zwiększyć ich umiejętności oraz rozwinąć solidny profesjonalny osąd

Z sukcesem kształcimy ortopedów od 20 lat i do tej pory mamy ponad 350 absolwentów. Wciąż oferujemy najwyższy standard wizyt zewnętrznych wykładowców i tematów wykładów ortopedycznych, które można znaleźć w dowolnym miejscu i na każdym podobnym kursie; zapalenie stawów, stopy i kostki, analiza chodu i ruchu, ręka i nadgarstek, biomechanika, biodra i kolana, pediatria, techniki obrazowania, ramię i łokieć, uraz, wózki inwalidzkie i systemy siedzące, kręgosłup, badania, analiza statystyczna i wiele innych powiązanych specjalności.

Ten program jest dostarczany przez Departament Ortopedii

W badaniu naukowym z 2008 r., Aby odzwierciedlić wielodyscyplinarny aspekt badań przeprowadzonych w IMAR, gdzie większość projektów MCh Orth jest prowadzona, odpowiedni personel został zwrócony do jednostki oceny 25 (inżynieria ogólna - inżynieria biomedyczna) i Jednostka 8 (Opieka podstawowa i inne przedmioty kliniczne o profilu społecznym), gdzie 90% i 85% naszego profilu jakości uznano za klasę międzynarodową. Jest to doskonały wynik, biorąc pod uwagę, że IMAR został ustanowiony dopiero w 2003 roku w celu wsparcia kursu MCh Orth.

Kariera

Wielu z naszych absolwentów MCh Orth odniosło sukces w karierze po powrocie do swoich krajów, podejmując wiele wyzwań i możliwości w Wielkiej Brytanii aż po stanowisko konsultanta. Niektóre z nich opublikowały się szeroko w czasopismach i na konferencjach, a nawet weszły na stypendia w całej Europie i zatrudniły w Wielkiej Brytanii.

Ten wyjątkowy kurs MCh Orth oferuje naprawdę szeroki zakres programów nauczania, które pomogą Ci osiągnąć cele zawodowe bez względu na specjalizację. Nasi wybitni wykładowcy odwiedzający to specjaliści w czołówce innowacyjnych ortopedów i nadal wracają każdego roku, aby uczyć, rozumiejąc wartość i korzyści tego kursu dla chirurgów. Intensywnie dbają o kurs i jego osiągnięcia w ciągu ostatnich dwudziestu lat, a bez ich wsparcia nie bylibyśmy w stanie odnieść tak wielkiego sukcesu.

Wymagania wstępne

Kandydaci muszą posiadać: MBChB lub równoważne kwalifikacje muszą normalnie posiadać dodatkowe kwalifikacje podyplomowe (np. Master of Surgery in Orthopaedics lub Diploma of National Board of Orthopedics from India) lub równoważne kwalifikacje podyplomowe specjalisty i zwykle co najmniej cztery lata rejestracja w chirurgii ortopedycznej Rejestracja w GMC nie jest wymagana.

Wymaganie w języku angielskim

IELTS Ogólnie
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
19,950 GBP
na rok.
Locations
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą