HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Zjednoczone Emiraty Arabskie kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to federacja siedmiu emiratów na wschodniej części Półwyspu Arabskiego, przy wejściu do Zatoki Perskiej. Znaczna część siły roboczej w ZEA są zagraniczni emigranci - stąd w kraju 's makijaż populacja jest tak różnorodny, z arabskimi będących obywatelami mniejszością we własnym kraju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Zjednoczone Emiraty Arabskie. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Science w Health Information Management

International Study Experts
BSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Health Information Management narazi potencjalnych studentów z zasadami i metodologii nauk medycznych, informatyki medycznej, systemów kart zdrowia, systemów klasyfika ...

Czytaj więcej

Licencjat Farmacji

RAK Medical & Health Sciences University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Pharmacy Degree Programme (B. Pharm) obejmuje 4 lata z trzy i pół roku pracy na kursie i 6 miesięcy nauki w szkole, w tym zajęcia fakultatywne. Program obejmuje ks ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science in Nursing

RAK Medical & Health Sciences University
BSc
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Istnieją dwa strumienie, A

Czytaj więcej