Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Wielka Brytania.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Stirling był historycznie jednym z królewskich grodów Królestwa Szkocji. Teraz to jest domem dla University of Stirling, która ma między 11 a 12 tysięcy studentów, reprezentujących ponad 80 narodowości.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Pielęgniarstwa - Dorosły

University of Stirling
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Wielka Brytania Stirling

Twój Pielęgniarstwo Stopień Kurs zapewni Ci możliwości pracy z różnymi specjalistami, grup i jednostek. Będzie wspierać ludzi i ich rodzin w okresach słabego zdrowia, promocji zdrowia i dobrego samopoczucia i opieki dla osób z trwałą i / lub choroby ograniczające życie. [+]

Dorosłych pielęgniarki mają istotną rolę w opiece nad ludźmi i ich rodziny w szerokim zakresie ustawień. Istnieje wielka różnorodność dostępnych w ramach kariery i umiejętności opieki dorosłych uczonych są cenione na całym świecie.

Twój Pielęgniarstwo Stopień Kurs zapewni Ci możliwości pracy z różnymi specjalistami, grup i jednostek. Będzie wspierać ludzi i ich rodzin w okresach słabego zdrowia, promocji zdrowia i dobrego samopoczucia i opieki dla osób z trwałą i / lub choroby ograniczające życie.

Dzisiejsze pielęgniarki zobowiązani są do oceny potrzeb pacjentów, opieki nad nimi i wspierać zarówno pacjentów i ich rodzin, podczas gry w pełną i kluczową rolę w szerszym zespole opieki zdrowotnej. Nasz kurs pielęgniarski jest zaprojektowany aby dać Ci umiejętności i zaufanie niezbędne do wypełnienia tej roli w zespołach opieki zdrowotnej jutra.... [-]