HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

BSC w zakresie zdrowia i opieki społecznej gospodarki (top-up)

Somerset College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Taunton

Rozwijaj swoje umiejętności i wiedzę z zakresu opieki społecznej poprzez połączenie uczenia się i nauczania w klasie w miejscu pracy, na naszej popularnej BSc (z wyróżnieniem) w Zdrowia i Opieki Społecznej Zarządu.

BTEC HND w zdrowia i opieki społecznej

OPAL College London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Wielka Brytania London

BTEC (Business Technology Engineering Council) HND (Higher National Diploma) jest specjalistą Program zawodowego w pracy związanej silny nacisk.

Licencjat w dziedzinie nauk biomedycznych (BSC)

Middlesex University London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2020 Wielka Brytania London UK Online + 1 więcej

Nasz Inżynierskie Biomedical Science Degree z wyróżnieniem kurs odwołań do studentów z tle nauki, którzy są zainteresowani karierą w laboratoriach szpitalnych ...

Fizjoterapia - Medycyna sportowa i ruchowa

University of Bradford
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Bradford

Ten nowy czteroletni program przeznaczony jest dla studentów pragnących rozwijać wiedzę i umiejętności szczególnie istotne w kontekście sportu i ćwiczeń, a także bardziej tradycyjnych środowisk fizjoterapeutycznych. Absolwenci uzyskują kwalifikacje zawodowe magistra w dziedzinie fizjoterapii, otwierając szereg możliwości kariery zawodowej jako fizjoterapeuta w sektorze sportu, ćwiczeń i zdrowia i dobrego samopoczucia. Stanowi także podstawę do dalszych badań.

Beng (z wyróżnieniem) w inżynierii biomedycznej

University of Bradford
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Bradford

Stosuj profesjonalną wiedzę inżynierską, aby zrozumieć, modyfikować i kontrolować systemy biologiczne w tym 4-letnim stopniu inżynierii biomedycznej BEng (z wyróżnieniem), w tym roku umieszczania przekładek w przemyśle.

MBChB Oczywiście wpis Absolwent medycyny i chirurgii

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham

Oprócz naszego pięcioletniego medycyny i chirurgii programu MBChB mamy MBChB czteroletni dla absolwentów z pierwszego stopnia w dziedzinie nauk przyrodniczych.

MBChB w medycynie i chirurgii

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham

University of Birmingham daje możliwość pierwszej klasy trzeba rozwijać umiejętności, aby stać się lekarz ci.

BDS w chirurgii stomatologicznej

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham

Kurs w Birmingham jest regulowany przez Radę General Dental (GDC) i dostarczy Ci solidne podstawy nauki, na których można oprzeć swoje doświadczenia klinicznego i opieki nad pacjentem. Trwająca nić całej opiece nad pacjentami w praktyce klinicznej pozwala zintegrować specjalne nauczanie i wykonywać najodpowiedniejszego leczenia dla pacjentów.

bmedsc w biomedycznych inżynierii materiałowej

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham

Stopień ten oferuje możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenie w dziedzinie nauk medycznych i inżynierii materiałów do naprawy lub wymiany uszkodzonych, chorych lub brakujące tkanki w organizmie człowieka Ciebie.