Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Wielka Brytania.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

Master

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Czytaj więcej

BSC W Zakresie Zdrowia I Opieki Społecznej Gospodarki (top-up)

Somerset College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Taunton

Rozwijaj swoje umiejętności i wiedzę z zakresu opieki społecznej poprzez połączenie uczenia się i nauczania w klasie w miejscu pracy, na naszej popularnej BSc (z wyróżnieniem) w Zdrowia i Opieki Społecznej Zarządu. [+]

Opis przedmiotu

Rozwijaj swoje umiejętności i wiedzę z zakresu opieki społecznej poprzez połączenie uczenia się i nauczania w klasie w miejscu pracy, na naszej popularnej BSc (z wyróżnieniem) w Zdrowia i Opieki Społecznej Zarządu.

Kurs dostarczy Ci się-to-date umiejętności, wiedzy i doświadczenia, aby pomóc Ci przynieść prawdziwą wartość swojej pracy. Studiuje na nich pomogą Ci rozwinąć najlepsze praktyki i dać ci doświadczenie w pracy w obrębie kultury między agencjami.

Będziesz zachęcać do refleksji na temat swojej pracy w kategoriach własnych wartości i ram moralnych. Będziesz miał możliwość poznania kluczowych problemów w sektorze poprzez działania pracy zespołowej, indywidualnej pracy i staży. ... [-]