HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Ukraina kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Ukraina jest niedrogie, ale jakościowe opcja. Jest to również jeden z najpiękniejszych krajów w UE i ma wiele pięknych i przemysłowych miasta.Istnieją dwa stopnie przyznane przez ukraińskich uniwersytetów: licencjackie I stopnia (4 lata) i Master ' s Stopień (5-6 roku)

Miasta Kijowa jest nie tylko największym miastem na Ukrainie, ale także służy jako stolicy z populacją ponad 2.000.000 mieszkańców. Miasto jest pełne zabytków, a oprócz tego, że głównym centrum handlowe, miasto jest potęgą z bliskich edukacyjnych do 200 uniwersytetów i instytutów studiów wyższych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Ukraina. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Ukraina tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Biomedical Engineering

National Technical University Of Ukraine
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Ukraina Kyiv

Branża inżynierii biomedycznej rozwija się dynamicznie i jest jednym z najbardziej obiecujących obszarów inżynieryjnej przyszłości. Inżynieria biomedyczna otwiera nowe możliwości rozwoju kariery i rozwoju zawodowego. Wydział Inżynierii Biomedycznej (FBMI) - jeden z najmłodszych wydziałów KPK "NTU", powstał w odpowiedzi na wyzwanie czasu.