Filter
Licencjat
Ukraina Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Ukraina kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Ukraina jest krajem w Europie Wschodniej. Kapitał Kijów (ukr. Київ - Kijów, ros. Киев - Kijów) to miasto i największych Ukrainy z - oficjalnie - ponad 2,7 mln mieszkańców. Kijowski Narodowy Uniwersytet imienia Tarasa Shevchenkouniversity jest największym i jednym z ważniejszych uniwersytetów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Ukraina. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Ukraina tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

National Technical University Of Ukraine

Branża inżynierii biomedycznej rozwija się dynamicznie i jest jednym z najbardziej obiecujących obszarów inżynieryjnej przyszłości. Inżynieria biomedyczna otwiera nowe mo ... [+]

Przegląd

Branża inżynierii biomedycznej rozwija się dynamicznie i jest jednym z najbardziej obiecujących obszarów inżynieryjnej przyszłości. Inżynieria biomedyczna otwiera nowe możliwości rozwoju kariery i rozwoju zawodowego. Wydział Inżynierii Biomedycznej (FBMI) - jeden z najmłodszych wydziałów KPK "NTU", powstał w odpowiedzi na wyzwanie czasu.

Wydział szkoli specjalistów w nowoczesnych sekcjach Inżynierii Biomedycznej, Informatyki Medycznej i Biologicznej oraz Cybernetyki, rehabilitacji fizycznej. Przygotowanie studentów do FBMI prowadzi około 130 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wydziału i czołowych naukowców NAS i NAMS Ukrainy, w tym 2 profesorów, którzy są honorowymi pracownikami nauki i techniki Ukrainy, 15 doktorów nauk, 20 kandydatów nauk. Studenci FBMI przechodzą praktykę przemysłową w wiodących instytucjach badawczych, klinikach klinicznych i zakładach produkcyjnych Ukrainy i za granicą. Absolwenci wydziału pracują zarówno na Ukrainie, jak i za granicą, zajmując stanowiska czołowych specjalistów - z inżynierami biomedycznymi, programistami i naukowcami.... [-]

Ukraina Kyiv
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku