Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Stany Zjednoczone.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Stan Wisconsin znajduje się w północnej regionu centralnego w USA i jest w rankingu 20. najbardziej zaludnionym w kraju. Jest on uznawany za jeden z największych producentów mleka i popularne wśród turystów. Znajduje się na niej wiele uczelni w jej granicach zapewniających doskonałe wyższe możliwości kształcenia.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Pielęgniarstwa

Wisconsin Lutheran College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone Milwaukee

Bachelor of Science w stopniu Nursing zapewnia studentom sztuki wyzwolone w połączeniu z silnym fundamencie nauki, cenne połączeniu w dziedzinie opieki zdrowotnej. Koncerny karmiące doświadczenia różnych klasie, laboratorium i doświadczeń klinicznych z naciskiem na różnorodne i grup społecznych. [+]

Bachelor of Science w stopniu Nursing zapewnia studentom sztuki wyzwolone w połączeniu z silnym fundamencie nauki, cenne połączeniu w dziedzinie opieki zdrowotnej. Koncerny karmiące doświadczenia różnych klasie, laboratorium i doświadczeń klinicznych z naciskiem na różnorodne i grup społecznych.

Studenci pielęgniarstwa nauczyć się umiejętności, wiedzy i wartości chrześcijańskich niezbędne do profesjonalnej praktyki klinicznej i przywództwa w opiece zdrowotnej. Program przygotowuje studentów do kontynuowania edukacji na studiach.

WLC kierunków pielęgniarskich pracować w czterech podstawowych obszarach: duchowe, etyczne, intelektualnej i społecznej. Istnieje wiele klasie, laboratorium i doświadczeń klinicznych z naciskiem na różnorodne i grup społecznych. Studenci uzyskać praktyczne doświadczenie w laboratorium symulacji opieki WLC jest. Inne tematy objęte programem w centrum uwagi na starzenie się, rodzenie dzieci, pediatrii, zdrowia psychicznego, społecznego zdrowia i przywództwa. ... [-]