HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Weatherford to małe miasteczko poza Dallas - Fort Worth area. Miasto to przede wszystkim miasto uczelni wokół uczelni znany z więcej niż 50 stopni opcji.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopnie pielęgniarskie

Southwestern Oklahoma State University
Licencjat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Witamy w School of Nursing, gdzie staramy się kształcić absolwentów pielęgniarstwa, aby zaspokoić zapotrzebowanie na praktykę zawodową.

Czytaj więcej

Zarządzanie informacjami o zdrowiu

Southwestern Oklahoma State University
Licencjat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Łącząc wiedzę z zakresu komputerów, słownictwa medycznego, nauk o zdrowiu, etyki, wymogów prawnych, zarządzania i biznesu, HIM opracowuje systemy wspierające opiekę nad pacjen ...

Czytaj więcej