Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Virginia, VA.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Virginia, VA

Master

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Po drugiej stronie Atlantyku, dyskusja na temat kursów online oraz ich potencjał do restrukturyzacji szkolnictwa wyższego została szaleje od jakiegoś czasu. Kursy są zorganizowane jako cotygodniowe konferencje online, komunikacja z opiekunem kursu i innych słuchaczy odbywa się w wirtualnym środowisku nauczania. Internetowe kursy mają na celu dopasowanie wokół kalendarza, można uzyskać dostęp do kursu, gdy jest to odpowiednie dla Ciebie.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Stan Virginia znajduje się w regionie południowym Atlantyku w USA i znany jest domem dla 8 amerykańskich prezydentów przyznających mu przydomek "Matki prezydentów." Ma ugruntowaną systemu edukacji, który plasuje się wśród 10 najlepszych w kraju z blisko 176 uczelniami i instytutami w jej granicach.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Virginia, VA. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Virginia, VA. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Virginia, VA i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Virginia, VA i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Virginia, VA bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Licencjat W Zarządzaniu Usługami Medycznymi I Zdrowotnymi

American National University
Online W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Salem USA online

Wydział Zarządzania Medycznymi i Opieki Zdrowotnej zapewnia stopień doktora zdrowia, posiadający stopień associate w pokrewnej dziedzinie zdrowia, z umiejętnościami i kompetencjami potrzebnymi do pełnienia roli menedżerów i przełożonych w placówkach opieki zdrowotnej. [+]

Zarządzanie usługami medycznymi i zdrowotnymi

Przenieś swoją karierę na następny poziom

Wydział Zarządzania Medycznymi i Opieki Zdrowotnej zapewnia stopień doktora zdrowia, posiadający stopień associate w pokrewnej dziedzinie zdrowia, z umiejętnościami i kompetencjami potrzebnymi do pełnienia roli menedżerów i przełożonych w placówkach opieki zdrowotnej.

Ucz się od doświadczonych w branży wykładowców, którzy na pierwszy rzut oka rozumieją strategie, taktyki i codzienne wymagania swojej dziedziny.

Rdzeń programu stanowi podstawę zarządzania i zasobów ludzkich, a także specyfikę prawa opieki zdrowotnej i bioetyki, poprawy jakości, zarządzania projektami, ekonomii, praktyki opartej na dowodach oraz badań, polityki i przywództwa. Specjalizacje umożliwiają dostosowanie programu do wybranej ścieżki kariery, a każda specjalizacja oferuje zajęcia z nauczania i uczenia się dorosłych:... [-]