HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w St. Cloud

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

St Cloud miasto w centralnej Minnesota, że ​​opracowany wzdłuż rzeki Mississippi w 1800 roku. Miasto jest obecnie tętniącym życiem miastem, które jest domem dla wielu uniwersytetów, które zostały położone na małej wyspie na rzece Missisipi.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w St. Cloud. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w St. Cloud. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w St. Cloud i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w St. Cloud i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w St. Cloud bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Biomedical Science

St Cloud State University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studenci zajmujący się naukami biomedycznymi są wizjonerami rozwiązującymi problemy. Zbudujesz bazę wiedzy i umiejętności z zakresu biologii, badań nad chorobami i projektowan ...

Czytaj więcej