Filter
Licencjat
Stany Zjednoczone Oklahoma Oklahoma City Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Oklahoma City jest stolicą stanów Oklahoma, USA. Wraz z uczelni wyższych miasto ma wiele publicznych ośrodków doradztwa zawodowego i edukacji technologii.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Stany Zjednoczone
Oklahoma
Oklahoma City
Typ studiów
Tempo
McGovern Education Group

Bachelor of Nursing (BSN) to czteroletnie studia licencjackie z zakresu nauk ścisłych i zasad pielęgniarstwa. Zajęcia zawierają takie tematy, jak pielęgniarstwo, badania ... [+]

.

Bachelor of Nursing ( BSN ) to czteroletnie studia licencjackie z zakresu nauk ścisłych i zasad pielęgniarstwa.

Zajęcia zawierają takie tematy, jak pielęgniarstwo , badania naukowe , przywództwo i pokrewne nauki, które informują o praktyce pielęgniarskiej.

Programy zapewniają także uczniom ogólne wykształcenie z matematyki , nauk humanistycznych i społecznych, dostosowane bardziej do praktyki pielęgniarskiej, a także do dziedzin takich jak odżywianie , anatomia i chemia.

Czesne za program pielęgniarski zaczyna się od 24 000 USD na rok akademicki, chociaż stypendia częściowe są dostępne dla studentów międzynarodowych o wysokich wynikach w oparciu o wyniki egzaminu IELTS (6.5) i TOEFL (90), jak również wyniki egzaminu CGPA i SAT (1150).... [-]

Stany Zjednoczone Oklahoma City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
McGovern Education Group

Tytuł Bachelor of Healthcare Administration to czteroletnie studia licencjackie przeznaczone dla studentów chcących rozpocząć karierę związaną z działalnością biznesową p ... [+]

Tytuł Bachelor of Healthcare Administration to czteroletnie studia licencjackie przeznaczone dla studentów chcących rozpocząć karierę związaną z działalnością biznesową placówek medycznych.

Tematy kursów mogą obejmować rachunkowość , przepisy dotyczące zdrowia publicznego , prawo opieki zdrowotnej, ekonomikę służby zdrowia , etykę medyczną , marketing opieki zdrowotnej , technologie informacyjne w opiece zdrowotnej oraz zarządzanie operacyjne .

Niektóre programy pozwalają uczniom skoncentrować się na określonych obszarach, takich jak zarządzanie zdrowiem, zarządzanie kryzysowe , systemy informacji zdrowotnej i opieka długoterminowa .

Wiele programów obejmuje szkolenia i praktyczne doświadczenie, w postaci projektów badawczych, prezentacji oraz możliwości OPT i CPT , przy czym czesne zaczyna się od 24 000 USD na rok akademicki, chociaż stypendia częściowe są dostępne dla studentów międzynarodowych o wysokich wynikach w oparciu o IELTS (6.5) i TOEFL (90) wyniki egzaminu, jak również wyniki egzaminu CGPA i SAT (1150).Pixabay / Pexels... [-]

Stany Zjednoczone Oklahoma City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku