HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Stolica stanu Montana jest znana jako Helena. Gospodarka skupia się głównie na sektorze górniczym należnych złóż srebra i ołowiu znalezionych tutaj. Jest on obsługiwany przez dwóch szkół wyższych i licznych szkół publicznych, które pokrywają dzielnicy.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Major psychologii

Carrol College
Licencjat
Sie 2021
Język angielski

Program psychologiczny zapewnia żywe, aktywne i angażujące doświadczenie edukacyjne na wydziale, który jest tak ściśle powiązany, jak każdy inny na kampusie. Będziesz prowadzo ...

Czytaj więcej