Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Gruzja, GA.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Gruzja, GA

Master

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Położony w południowo-wschodniej USA, Georgia jest 8. największym państwem pod względem ludności. Atlanta jest największym miastem w stanie, który ma dużą liczbę instytucji publicznych i prywatnych. Poza gospodarzem najstarszy uniwersytet w kraju, który jest University of Georgia, istnieje 70 więcej instytucji publicznych oferujących szeroką gamę programów.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Gruzja, GA. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Gruzja, GA. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Gruzja, GA i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Gruzja, GA i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Gruzja, GA bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Bw Zarządzania Opieką Zdrowotną

Albany State University - College of Business
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Stany Zjednoczone Albany

Program Zarządzania Opieka zdrowotna ma na celu stworzenie studentom możliwości zarządzania publicznymi i prywatnymi organizacjami opieki zdrowotnej, zrozumienia i interpretacji zagadnień zarządzania w opiece zdrowotnej. Rozwijanie umiejętności myślenia i komunikacji są również krytyczne [+]

Program Zarządzania Opieka zdrowotna ma na celu stworzenie studentom możliwości zarządzania publicznymi i prywatnymi organizacjami opieki zdrowotnej, zrozumienia i interpretacji zagadnień zarządzania w opiece zdrowotnej. Rozwijanie umiejętności myślenia i komunikacji podkreślił także krytyczne w programie. Program przewiduje szkolenia ogólne w administracji służby zdrowia, a uczniowie są praktyczne doświadczenia w różnych placówkach opieki zdrowotnej, które obejmują praktyki zarządzania opieki zdrowotnej w planowanie, budżetowanie i zatrudnienia. Ponadto, studenci zapoznają się z różnych sposobów udzielania opieki zdrowotnej, takich jak opieka zdrowotna i tradycyjnych zarządzanych organizacji opieki zdrowotnej.... [-]