HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z nauk stosowanych w zarządzaniu opieki zdrowotnej i technologii

Bellevue College
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Bellevue

Licencjat z nauk stosowanych w Healthcare Technologii i Zarządzania z koncentracją w Healthcare Information Technology (BAS) to program licencjat kariery zorientowanych na celu przygotowanie osób z powodzeniem konkurować w zawodach wymagających wiedzy na temat systemu opieki zdrowotnej, wiedzy i umiejętności, technologii informatycznych i umiejętności nadzorczych lub zarządzających.