HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Turcja kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Uniwersytety w Turcji zapewnić albo dwa lub cztery lata nauki dla studiów licencjackich, a studia podyplomowe ostatni co najmniej dwóch lat. Istnieje około 820 szkół wyższych w Turcji, w tym 76 uczelni o łącznej liczby studentów o ponad 1 mln. Jakość kształcenia na tureckich uniwersytetach jest bardzo zróżnicowana, niektóre zapewnienie edukacji i zaplecze na równi z renomowanymi szkołami.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Turcja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Turcja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Wydział Lekarski

Okan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Okan University, Wydział Lekarski jest dumny, aby zapewnić zwiększoną edukacji medycznej w kampusie Tuzla z siedzibą w Stambule w Turcji.

Licencjat z fizjoterapii i rehabilitacji

Bahcesehir University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Celem Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji jest kształcenie pracowników służby zdrowia, którzy mogą zaplanować i wdrożyć wymagane interwencje fizykoterapeutyczne i programy rehabilitacji, które zostały opracowane przez lekarza po zdiagnozowaniu, dla pacjenta, który został niepełnosprawny od początku lub później z jakiegokolwiek powodu .

Bachelor in Biomedical Engineering

Bahcesehir University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Inżynierowie znajdują rozwiązanie konkretnego problemu lub spełniają wymóg konkretnego produktu (maszyny, urządzenia, system lub proces). Inżynier projektuje, buduje, eksploatuje, bada produkt i zachowanie w różnych warunkach pracy, aby go ulepszyć i rozwinąć.

Licencjat w medycynie

Koc University - Istanbul Turkey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Licencjat Medycyny. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim, jednak uczniowie muszą nauczyć się tureckiego do trzeciego roku, aby móc wchodzić w interakcje z pacjentami w naszym szpitalu uniwersyteckim.

Licencjat w pielęgniarstwie

Hasan Kalyoncu University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Turcja Gaziantep

Studia licencjackie w programie studiów pielęgniarstwa z teorii, badań, praktyki klinicznej i służby społecznej. Dedykowane do najwyższych standardów zawodowych, programy te zaszczepią w Tobie uznanie dla różnorodności kulturowej i zrozumienia różnych zastosowań opieki zdrowotnej w szerokim zakresie ustawień.

Licencjat z fizjoterapii i rehabilitacji

Hasan Kalyoncu University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Turcja Gaziantep

Jako absolwent Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji będziesz miał dogłębną wiedzę na temat chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego i innych mechanizmów upośledzenia zdrowia.