HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Turcja kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Besiktas znajduje się na Bosfor, jako jednej z dzielnic Stambułu. Ma długą historię, począwszy od czasów bizantyjskich wcześniej, a jeśli chodzi o edukację, kampus Uniwersytetu Bahcesehir znajduje się tam, wraz z Hacettepe University.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Turcja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Turcja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Wydział Lekarski

Okan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Okan University, Wydział Lekarski jest dumny, aby zapewnić zwiększoną edukacji medycznej w kampusie Tuzla z siedzibą w Stambule w Turcji.

Licencjat w medycynie

Koc University - Istanbul Turkey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2020 Turcja Istanbul

Szkoła Medyczna założona w celu wprowadzenia nowej i innej perspektywy do edukacji medycznej, z jej wybitnymi wykładowcami, traktuje priorytetowo badania, produkcję wiedzy, służąc zdrowiu publicznemu, kształcąc przyszłych liderów medycyny i stając się instytutem edukacji i zdrowia w uniwersalnym standardy.

Licencjat z fizjoterapii i rehabilitacji

Bahcesehir University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Celem Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji jest kształcenie pracowników służby zdrowia, którzy mogą zaplanować i wdrożyć wymagane interwencje fizykoterapeutyczne i programy rehabilitacji, które zostały opracowane przez lekarza po zdiagnozowaniu, dla pacjenta, który został niepełnosprawny od początku lub później z jakiegokolwiek powodu .

Bachelor in Biomedical Engineering

Bahcesehir University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Inżynierowie znajdują rozwiązanie konkretnego problemu lub spełniają wymóg konkretnego produktu (maszyny, urządzenia, system lub proces). Inżynier projektuje, buduje, eksploatuje, bada produkt i zachowanie w różnych warunkach pracy, aby go ulepszyć i rozwinąć.