HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Turcja kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Uniwersytety w Turcji zapewnić albo dwa lub cztery lata nauki dla studiów licencjackich, a studia podyplomowe ostatni co najmniej dwóch lat. Istnieje około 820 szkół wyższych w Turcji, w tym 76 uczelni o łącznej liczby studentów o ponad 1 mln. Jakość kształcenia na tureckich uniwersytetach jest bardzo zróżnicowana, niektóre zapewnienie edukacji i zaplecze na równi z renomowanymi szkołami.

Gaziantep to miasto o długiej historii, ponieważ jest to jeden z najstarszych ciągle zamieszkanych miast na Ziemi, pochodzący z 3650 roku pne. Istnieją dwa publicznych i prywatnych uczelni.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Turcja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Turcja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w pielęgniarstwie

Hasan Kalyoncu University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Turcja Gaziantep

Studia licencjackie w programie studiów pielęgniarstwa z teorii, badań, praktyki klinicznej i służby społecznej. Dedykowane do najwyższych standardów zawodowych, programy te zaszczepią w Tobie uznanie dla różnorodności kulturowej i zrozumienia różnych zastosowań opieki zdrowotnej w szerokim zakresie ustawień.

Licencjat z fizjoterapii i rehabilitacji

Hasan Kalyoncu University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Turcja Gaziantep

Jako absolwent Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji będziesz miał dogłębną wiedzę na temat chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego i innych mechanizmów upośledzenia zdrowia.