Filter
Licencjat
Turcja Gaziantep Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Turcja kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Uniwersytety w Turcji zapewnić albo dwa lub cztery lata nauki dla studiów licencjackich, a studia podyplomowe ostatni co najmniej dwóch lat. Istnieje około 820 szkół wyższych w Turcji, w tym 76 uczelni o łącznej liczby studentów o ponad 1 mln. Jakość kształcenia na tureckich uniwersytetach jest bardzo zróżnicowana, niektóre zapewnienie edukacji i zaplecze na równi z renomowanymi szkołami.

Gaziantep to miasto o długiej historii, ponieważ jest to jeden z najstarszych ciągle zamieszkanych miast na Ziemi, pochodzący z 3650 roku pne. Istnieją dwa publicznych i prywatnych uczelni.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Turcja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Turcja tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Hasan Kalyoncu University

Studia licencjackie w programie studiów pielęgniarstwa z teorii, badań, praktyki klinicznej i służby społecznej. Dedykowane do najwyższych standardów zawodowych, programy ... [+]

Studia licencjackie w programie studiów pielęgniarstwa z teorii, badań, praktyki klinicznej i służby społecznej. Dedykowane do najwyższych standardów zawodowych, programy te zaszczepią w Tobie uznanie dla różnorodności kulturowej i zrozumienia różnych zastosowań opieki zdrowotnej w szerokim zakresie ustawień. Nasze programy pielęgniarskie podkreślają rolę pielęgniarki w promocji zdrowia, opiece długoterminowej, badaniach, rzecznictwie, nauczaniu, zmianie i zarządzaniu.

Pielęgniarki stale wykazują duże zapotrzebowanie, a program pielęgniarski przygotowuje studentów do opieki pielęgniarskiej w różnych środowiskach, w tym centrach urazowych, szpitalach środowiskowych, agencjach zdrowia domowego, ośrodkach rehabilitacji, ośrodkach opieki długoterminowej, agencjach hospicyjnych, szkołach, obiektach przemysłowych i organizacyjnych .... [-]

Turcja Gaziantep
Otwarta rekrutacja
Turecki
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hasan Kalyoncu University

Jako absolwent Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji będziesz miał dogłębną wiedzę na temat chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego i innych mechanizmów upośledzen ... [+]

Jako absolwent Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji będziesz miał dogłębną wiedzę na temat chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego i innych mechanizmów upośledzenia zdrowia. Planujesz środki terapeutyczne i rehabilitację w oparciu o diagnozy medyczne oraz własne obserwacje. Ich domeną są mięśnie, więzadła i dolegliwości stawów obejmujące urazy, choroby lub niepełnosprawność fizyczną.

Ponadto, aby zapobiec złym defektom postawy i ruchów, które mogą się rozwinąć i stać się problemami zdrowotnymi, możesz również prewencyjnie pracować z "zdrowymi" pacjentami. Te środki zapobiegawcze obejmują (między innymi) masaż, ćwiczenia oddechowe, termo-, elektro- i hydroterapii, ale aktywność fizyczna stanowi podstawę większości interwencji fizjoterapeutycznych.... [-]

Turcja Gaziantep
Wrzesień 2019
Turecki
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku