HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Tajlandia kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Tajlandia, oficjalnie Królestwo Tajlandii, dawniej znany jako Siam, to kraj położony w centrum Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej. Tajlandia 's plaże i wyspy przyciągają miliony turystów każdego roku na całym świecie. Każdy z dyplomem cztery lata może zdobyć zatrudnienie jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Tajlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Tajlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Science pielęgniarskiego

St. Theresa International College
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze licencjata pielęgniarstwa Science Program upoważniają do podejmowania właściwych decyzji w celu poprawy stanu zdrowia pacjentów. Program ma pomóc nabyć wszystkie umiejęt ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science w dziedzinie zdrowia publicznego (community health)

St. Theresa International College
BSc
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Poprzez nasz program Community Health, studenci nabywają wiedzę niezbędną do skutecznej odpowiedzi na te rodzaje pytań w zakresie zdrowia publicznego

Czytaj więcej