HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Tajlandia kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Tajlandia, oficjalnie Królestwo Tajlandii, dawniej znany jako Siam, to kraj położony w centrum Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej. Tajlandia 's plaże i wyspy przyciągają miliony turystów każdego roku na całym świecie. Każdy z dyplomem cztery lata może zdobyć zatrudnienie jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Tajlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Tajlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Science pielęgniarskiego

St. Theresa International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Czerwiec 2020 Tajlandia Nakhon Nayok

Nasze licencjata pielęgniarstwa Science Program upoważniają do podejmowania właściwych decyzji w celu poprawy stanu zdrowia pacjentów. Program ma pomóc nabyć wszystkie umiejętności potrzebne do prowadzenia, wsparcia, leczenia i rehabilitacji pacjentów służyć.

Bachelor of Engineering in Biomedical Engineering

Rangsit University International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Tajlandia Lak Hok

Opracowanie Bachelor of Engineering w Biomedical Engineering z umiejętnościami w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie inżynierii biomedycznej do tworzenia nowych rzeczy, a także bycia właścicielem firmy w inżynierii biomedycznej.

Bachelor of Nursing Science (BNS)

Rangsit University International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Tajlandia Lak Hok

To program 4-letni. Program został zatwierdzony i akredytowany przez Radę ds. Pielęgniarstwa i Położnictwa w Tajlandii. Metody nauczania i uczenia się prowadzone są głównie w języku angielskim. Jednak podczas praktyki klinicznej uczniowie otrzymają pomoc w używaniu języka tajskiego u pacjentów, gdy będzie to konieczne, aby zaspokoić potrzebę klientów, a uczniowie z zagranicy będą mogli skorzystać z dodatkowych kursów języka tajskiego, aby poprawić ich tajskie umiejętności językowe.