HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Szwecja kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Szwecja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Szwecja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

BSc w eksperymentalnej i przemysłowej biomedycynie

Linköping University
BSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy jesteś zainteresowany zastosowaniem teorii w biomedycynie w projektach z branży, opieki zdrowotnej lub akademii? Nauka zarządzania prowadzonymi projektami z umiejętnościam ...

Czytaj więcej

Licencjat W Biomedycynie

Lund University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy jesteś zainteresowany funkcjami ludzkiego ciała i chcesz przyczynić się do zmniejszenia chorób i cierpienia? Czy chciałbyś znaleźć lekarstwo na choroby takie jak rak i cuk ...

Czytaj więcej