Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Szwecja.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Szwecja kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Szwecja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Szwecja tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor in Prosthetics and Orthotics

Jönköping University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Szwecja Jönköping

[+]

Oprócz głównej dziedziny protetyki i ortez, program obejmuje kursy anatomii, psychologii, patofizjologii związanej z protetyką i ortezą, matematyką i biomechaniką. Dziedzina protetyki i ortotyki łączy pracę z ludźmi i technologią w ciekawy i ekscytujący sposób. Program jest podzielony na trzy lata. Pierwszy rok zawiera przegląd ważnych pojęć, teorii i ćwiczeń praktycznych.

(Uwaga wstępna lista zajęć)

1 rok

Protetyka i Ortodoncja, Wprowadzenie 7.5 Modele i perspektywy zdrowia i niepełnosprawności 7,5 punktów Mechanika związana z protetyką i ortopedią 7.5 punktów Anatomia i Fizjologia, kurs podstawowy 7.5 punktów Applied Materials Technology 7,5 kredytów Patofizjologia pokrewna protetyce i protetyce 7,5 punktów Leczenie protetyczne i biomechanika kończyny dolnej I 15 punktów ... [-]