Filter
Licencjat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest czteroletni program edukacyjny, który może pomóc osobom osiągnąć swoje cele zawodowe i osobiste. Podczas zdobywając tytuł licencjata, studenci poprawić wiele umiejętności, które czynią je aktywów do miejsca pracy.

Co jest licencjackie w terapii mowy i języka? Program ten stopień instruuje studentów kamieni milowych rozwoju mowy i jak rozpoznać, diagnozować i leczyć język, artykulacji i zaburzenia połykania, a także, jak prowadzić terapię, aby rozwiązać problemy z silnikiem, płynność mowy i afazji. W celu uzupełnienia ich stopnia, studenci pracują z pacjentami pod nadzorem praktykujących logopedów, aby poprawić swoje umiejętności i zdolności, jak rosnące terapeutów.

Wielu studentów decyduje zdobyć tytuł licencjata w części ze względu na umiejętności zdobywają w dążeniu do ich edukacji, takie jak poprawa czytania, pisania i umiejętności krytycznego myślenia.Odbieranie wyższe wykształcenie może dać jednostkom wiedzę, której potrzebują, aby szybko awansować w ich karierze.

Odpowiedzialność finansowa zdobywając tytuł licencjata w terapii mowy i języka mogą być różne dla każdego ucznia w zależności od instytucji. Z tego powodu studenci są zachęcani, aby porozmawiać bezpośrednio z ich potencjalnych szkół, aby w pełni zrozumieć koszty zdobywając dyplom.

Na kierunku terapia mowy, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie jako mowy i języka terapeutów, pracujących w placówkach medycznych, takich jak szpitale i kliniki, lub mogą również pracować w systemie szkolnym, prowadzenie terapii w szkołach w ramach programu mowy, wykwalifikowanych studentów. Dana osoba może również wybrać, aby otworzyć własną praktykę prywatną, gdzie mogą diagnozować i leczyć pacjentów. Zdobywając tytuł licencjata mogą być również pierwszym krokiem w zarabiać magistra w terapii mowy i języka.

Jeśli chcesz, aby rozpocząć studia w terapii mowy i języka od razu, po prostu szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Results in Speech and Language Pathology

Universidade da Coruña

Stopień mowy włączona logopeda zawodu regulowanego. Kwalifikacja ta rozwija się w zakresie wszystkich aspektów zaburzeń komunikacyjnych, które mogą objawiać się jako głos ... [+]

Wprowadzenie

A Stopień w terapii mowy Jest to tytuł z Wydziału Edukacji Nauk. Należy ona do obszaru nauk medycznych, na okres czterech lat i 240 punktów ECTS w całości.

Stopień mowy włączona logopeda zawodu regulowanego. Kwalifikacja ta rozwija się w zakresie wszystkich aspektów zaburzeń komunikacyjnych, które mogą objawiać się jako głosu, artykulacji, zrozumienia, symbolizacji i wypowiedzi ustnej i pisemnej, stosunków społecznych i studiów myślenia.

Dlaczego warto studiować na stopień

Programów nauczania obowiązujących obecnie w różnych uniwersytetach były skuteczne w tworzeniu logopedów i możemy powiedzieć, że dostać dobre wykształcenie i są przygotowane do stawienia czoła wyzwaniom zawodowe po ukończeniu studiów.... [-]

Hiszpania A Coruña
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Southern Cross University

Pomaganie ludziom w pokonywaniu wyzwań związanych z komunikacją może mieć charakter transformacyjny. W tym czteroletnim roku studenci są przygotowani z odpowiednimi umiej ... [+]

Jeśli chcesz kariery, która łączy w sobie pragnienie, aby pomóc ludziom z zainteresowaniem w języku i komunikacji, to Bachelor of Speech Pathology może być idealnym wyborem dla Ciebie. Pomaganie ludziom w pokonywaniu wyzwań związanych z komunikacją może mieć charakter transformacyjny. W tym czteroletnim roku studenci są przygotowani z odpowiednimi umiejętnościami do diagnozowania i leczenia dorosłych i dzieci z zaburzeniami wpływającymi na ich mowę i połykanie oraz do rozpoczęcia zmian w ich życiu. Jako student poznasz fonetykę i lingwistykę, audiologię i neurologię, a także przedmioty interdyscyplinarne wraz z uczniami innych dyscyplin medycznych w naszych najnowocześniejszych obiektach w naszym kampusie Gold Coast. Dzięki praktycznemu doświadczeniu w umieszczaniu w szpitalach, domach opieki, a nawet w unikalnej Klinice Zdrowia Uniwersytetu, zyskasz umiejętności, które pomogą ci stać się empatycznym i innowacyjnym lekarzem, mogącym pomóc ludziom we wszystkich aspektach komunikacji. Absolwenci mogą próbować założyć prywatną praktykę, pracować w programach szkolnych, w agencjach rządowych, a nawet kontynuować badania w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia.... [-]

Australia Bilinga
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Al-Ahliyya Amman University

Wprowadziła słuchu i mowy u dział w 2001 roku i została zainaugurowana pod patronatem Jego Wysokości Księcia Raad bin Zaid Główny Sekretarz Anmak. Dział oferuje program, ... [+]

Słuchu i mowy

Wprowadziła słuchu i mowy u dział w 2001 roku i została zainaugurowana pod patronatem Jego Wysokości Księcia Raad bin Zaid Główny Sekretarz Anmak. Dział oferuje program, licencjata w dziedzinie nauk mowy i słuchu. Jest obsługiwana lokalnie i regionalnie programu w celu okazją dla absolwentów do pracy w różnych miejscach, takich jak szpitale, szkoły i innych. Centralny słuchu i mowy Sekcja procesory z najnowszej sprzętu i technik niezbędnych w sektorze pod nadzorem grupy wykwalifikowanych wykładowców i przełożonych zawiera wysoce wykwalifikowani, aby zapewnić najlepsze szkolenia dla studentów.

wiadomość

Uzupełnić lokalny rynek pracy i kadr regionalnych wykwalifikowany i przeszkolony ludzi z wysokimi etyki zawodowej do wykonywania wybitny w dziedzinie słuchu i mowy.... [-]

Jordania Amman
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku