Filter
Licencjat
Singapur Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Singapur kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Singapur. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Singapur tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Kaplan Singapore

Program Bachelor of Nursing (Top-up) umożliwia zarejestrowanym pielęgniarkom w Singapurze i sąsiednich krajach, które posiadają rejestrację w Singapore Nursing Board jako ... [+]

Uniwersytet GriffithStruktura i treść

Program Bachelor of Nursing (Top-up) umożliwia zarejestrowanym pielęgniarkom w Singapurze i sąsiednich krajach, które posiadają rejestrację w Singapore Nursing Board jako pielęgniarki zarejestrowane, aby podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. Program ten odniósł 14 udanych naborów i ponad 350 absolwentów i studentów od 2003 roku. Program przyjmuje podejście zorientowane na ucznia i ponownie aktualizuje istniejącą bazę wiedzy i doświadczenia zarejestrowanych pielęgniarek w kierunku proaktywnych praktyk rozwiązywania problemów.

Profesjonalna akredytacja

Ten stopień jest akredytowany przez Singapore Nursing Board.

Współczesna pielęgniarstwoPrzywództwo i koncepcje zarządzania dla pracowników służby zdrowiaZdrowie, prawo i etykaZrozumienie badań w praktyceOcena stanu zdrowia klinicznegoProfesjonalna komunikacja dla pielęgniarekNauczanie kliniczne dla pracowników służby zdrowiaOpieka dla osób starszychWymagania wstępnePomyślne ukończenie zatwierdzonego dyplomu singapurskiego w zakresie pielęgniarstwa lub kwalifikacji pielęgniarskich odpowiadającego dyplomowi australijskiemu, orazRejestracja w Singapore Nursing Board jako zarejestrowana pielęgniarka.Inne kwalifikacje pielęgniarskie mogą być akceptowane indywidualnie dla każdego przypadku.Minimalna ogólna ocena zespołu na poziomie 6,5 na egzaminie IELTS (akademickim) bez wyniku poniżej 6,0LUB minimalny wynik 575 na TOEFLLUB wynik egzaminu TOEFL na poziomie Internetu (iBT) równy 79 (bez wyniku poniżej 19)LUB nie ma wyniku mniej niż 3 na każdą umiejętność ISLPR (tylko w przypadku usług językowych ISLPR)LUB minimalna klasa C na certyfikacie Cambridge w Advanced English (CAE)LUB minimalna ocena C na Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE)LUB ogólny wynik 61 punktów w teście Pearsona z języka angielskiego (akademickiego) z minimum 54 wszystkimi umiejętnościami komunikacyjnymi.Wyniki testu w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż dwa lata.W celu przyjęcia, Uczelnia uznaje następujący Pathway przyjęć w języku angielskim zgodnie z wymaganiami dotyczącymi zapisów w języku... [-]
Singapur Singapore
Listopad 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku