HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Rumunia kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Rumunia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Rumunia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w zakresie medycyny ogólnej

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy Iasi
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Iași

Francuski program języka Wydziału Medycyny jest obsługiwana, w uzupełnieniu do nauczania języka angielskiego, jako dowód ewolucji integracji europejskiej wielu instytucji w Rumunii.

Bachelor of Science w dziedzinie nauk farmaceutycznych

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy Iasi
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Iași

Od roku akademickiego 1998/1999 na Wydziale Farmacji przestrzegał ECTS zmierzające do opracowania porównywalnych systemu edukacji ponad granicami krajowymi. ECTS zapewnia uznawanie okresów studiów prowadzonych w innych uniwersytetach europejskich zatem wspieranie mobilności studentów.

Licencjat w stomatologii

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy Iasi
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Iași

Przed rokiem 1990, program nauczania obejmował bardzo prostą strukturę składającą się z czterech podstawowych dyscyplin Dental: Stomatologia, Periodontologia, protetycznego, chirurgii szczękowo-twarzowej i ortodoncji.

Licencjat w dziedzinie zdrowia publicznego

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rumunia Cluj-Napoca

Cluj Szkoła Zdrowia Publicznego jest jedynym programem Zdrowia Publicznego uczy całkowicie w języku angielskim w Europie Wschodniej, Środkowej i całego. Program został zaprojektowany w celu przygotowania niezależnych specjalistów w dziedzinie zdrowia publicznego z zachowaniem najwyższych standardów. Program jest dostosowany do pokrycia wszystkich aspektów zdrowia publicznego, ale także pozwala studentom skupić się na obszarze ich zainteresowań ...

Lekarz weterynarii

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Rumunia Timișoara

Zorganizowana przez Studia Licencjackie Wydział Medycyny Weterynaryjnej Banat w Timişoara jest Weterynaria dostępna w języku angielskim i rumuńskim do 6 lat. Program Weterynaria prowadzi do Lekarz Medycyny Weterynaryjnej.

Bachelor of Science in Physiotherapy (Physiokinetotherapy and Medical rehabilitation)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Rumunia Iași

Fizjoterapeuci: niezależni i autonomiczni profesjonaliści z wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami, przygotowani do odgrywania kluczowej roli w systemach opieki zdrowotnej podejmujących własne decyzje.