HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Rumunia kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Rumunia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Rumunia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat Kinezyterapii i Specjalnej Ruchliwości

University Oradea
Licencjat
01 Kwi 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
26 Lip 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów „Kinezjologia i specjalna motoryka” ma za zadanie sformułowanie specjalistów w zakresie zapobiegania i rehabilitacji następstw czynnościowych po różnych patolo ...

Czytaj więcej

Licencjat Medycyny W Medycynie

University Oradea
Licencjat
01 Kwi 2021
<
Studia dzienne
<
6 lat(a)
26 Lip 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów Medycyna (angielski) został założony w 1995 roku. Po 6 latach studiów i zdaniu egzaminu licencyjnego absolwenci otrzymują dyplom lekarza medycyny. Absolwenci z ...

Czytaj więcej