HEALTHCARESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Po ukończeniu liceum, wielu ludzi z całego świata, zapisać się na uniwersytecie w nadziei na uzyskanie stopnia licencjata. stopnie licencjackie są uznawane międzynarodowo osiągnięć naukowych, które są zazwyczaj zarobione po około czterech latach ścisłej badania danego tematu.

Tylko to, co jest licencjat? Licencjat w programach zdrowotnych stopniu znacznie różnią się pod względem treści, jak i programowej. Dwa najbardziej popularne nazwy licencjat są Bachelor of Arts i Bachelor of Science. Oba są zwykle czteroletnie stopni licencjackich. Jednakże, Bachelor of Arts jest bardziej prawdopodobne, aby objąć szeroki fundament wykształcenia, a Bachelor of Science polega zazwyczaj bardziej dokładną analizę danego przedmiotu.

stopni licencjata w dziedzinie zdrowia są powszechnie uważa się, że zwiększenie możliwości rozwoju własnych i możliwości zarobkowania w dziedzinie medycyny.Są też przesłanki magistra w badaniach zdrowotnych, które są wymagane w przypadku niektórych zadań medycznych.

Licencjat w programach zdrowotnych różnią się zasadniczo pod względem ile one kosztują. Ponieważ stawki czesnego ulegać wahaniom w zależności od tego, gdzie szkoła oferuje program znajduje i jak prestiżowe że szkoła jest tych, którzy szukają wejścia do konkretnego programu, powinny skontaktować się ze szkołą oferowanie go bezpośrednio do dokładnych informacji rejestracji.

Wiele szkół jakości na całym świecie oferują online stopni licencjata w dziedzinie zdrowia, a potencjalni studenci mogą uzyskać w kontakcie z wieloma z tych szkół i programów za pośrednictwem naszej bazie danych. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor w chirurgii stomatologicznej

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Egipt Cairo

Ogólną misją programu jest uznanie za innowacyjne kształcenie stomatologiczne, zaangażowanie w różnorodność kulturową, odkrywanie, przekazywanie wiedzy naukowej, wyższe umiejętności naszych absolwentów oraz najwyższy stopień opieki i usług dla pacjentów.

Licencjat z kierunkiem medycznym

Erskine College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Due West

W skład komisji przedmedycznej w Erskine wchodzą dziekan Kolegium oraz przewodniczący i inni przedstawiciele wydziałów z biologii, chemii i fizyki. Komitet spotyka się ze studentami medycyny przedmedycznej w celu omówienia zalecanych harmonogramów kursów i zastosowania w szkołach medycznych. Wymagania medyczne i stomatologiczne zachęcają większość studentów do podjęcia studiów w dziedzinie biologii lub chemii.

Licencjat w Allied Health

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Tampa

Studenci, którzy chcą kontynuować studia magisterskie lub zawodowe w pokrewnych dziedzinach zdrowia, takich jak fizykoterapia i terapii zajęciowej są zachęcani, aby zarejestrować się w tym programie. Zajęć powinno być

Licencjat pielęgniarski

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2019 Finlandia Lappeenranta

Program studiów pielęgniarskich zapewnia pielęgniarki, które są specjalistami w zakresie wspierania osób, rodzin i społeczności w różnych dziedzinach wiedzy.

Stopnia w weterynarii

University CEU - Cardenal Herrera
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Moncada

Wydział Weterynarii ma ponad 17-letnie doświadczenie i jest dziekanem Wydziału

Licencjat w dziedzinie nauk biomedycznych

SUNY Cortland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Cortland

Będziesz odkrywać zajęcia specyficzne dla dziedziny biomedycznej, zdobywać wiedzę i doświadczenie poprzez staże i mieć zajęcia z kognitywnego, aby promować sukces na egzaminach wstępnych do programów dla absolwentów.

Bachelor of Health Science in Respiratory Therapy

Bellarmine University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Louisville

Terapeuci oddechowi to pracownicy służby zdrowia, którzy oceniają i leczą osoby w każdym wieku z zaburzeniami czynności płuc i serca. Do obowiązków terapeuty należy ocena czynności płuc, podawanie leków tlenowych i aerozolizowanych, rehabilitacja oddechowa i rehabilitacja płucna, opieka nad pacjentami wymagającymi wspomagania oddechowego i opieka w nagłych wypadkach.

Licencjat Farmacji

The University Of Georgia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Gruzja Tbilisi

Celem tego programu jest przygotowanie międzynarodowej dyplomowanej farmaceutki, która będzie mogła profesjonalnie rozwijać się w środowisku pracy w branży farmaceutycznej i przejść do następnego etapu edukacji. Absolwenci będą mieli podstawową wiedzę w zakresie: opieki farmaceutycznej, farmakoterapii ukierunkowanej na pacjenta, wykorzystania wyników badań klinicznych w farmacji, produkcji i produkcji produktów medycznych oraz analizy farmaceutycznej; Umiejętności w zakresie zarządzania niezbędne do: promowania badań farmaceutycznych w oparciu o wartości etyczne, przetwarzania i dostarczania informacji farmaceutycznych, wdrażania modelu lekarz-farmaceuta-pacjent, komunikacji ze stowarzyszeniami zawodowymi i ogólną społecznością, a także umiejętności zarządzania jednostkami strukturalnymi w odpowiednim (pośrednim) poziom w organizacjach farmaceutycznych. Absolwenci tego programu mogą być zatrudnieni w firmach farmaceutycznych, sklepach farmaceutycznych i dr UG , placówkach służby zdrowia, organizacjach zdrowia publicznego, kontroli jakości dr UG oraz laboratoriach toksykologicznych, także w firmach ubezpieczeniowych, które prowadzą ubezpieczenia zdrowotne, a co najważniejsze absolwentów szkoła zdrowia i medycyny, wydział farmacji The University Of Georgia posiada kwalifikacje do zajmowania stanowisk farmaceuty i / lub menedżera w kwestiach farmaceutycznych.

Bachelor of Nursing Science (BNS)

Rangsit University International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Tajlandia Lak Hok

To program 4-letni. Program został zatwierdzony i akredytowany przez Radę ds. Pielęgniarstwa i Położnictwa w Tajlandii. Metody nauczania i uczenia się prowadzone są głównie w języku angielskim. Jednak podczas praktyki klinicznej uczniowie otrzymają pomoc w używaniu języka tajskiego u pacjentów, gdy będzie to konieczne, aby zaspokoić potrzebę klientów, a uczniowie z zagranicy będą mogli skorzystać z dodatkowych kursów języka tajskiego, aby poprawić ich tajskie umiejętności językowe.

Master Study Program in Pharmacy (5 lat Bachelor prowadzący do Master)

Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Czechy Brno

Od roku akademickiego 2009/10 Wydział Farmaceutyczny oferuje pięcioletni program studiów magisterskich w dziedzinie farmacji, zgodny z dyrektywą Unii Europejskiej 2005/36 / WE. Badanie opiera się na systemie kredytowym.

Bachelor of Science in Physiotherapy (Physiokinetotherapy and Medical rehabilitation)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Rumunia Iași

Fizjoterapeuci: niezależni i autonomiczni profesjonaliści z wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami, przygotowani do odgrywania kluczowej roli w systemach opieki zdrowotnej podejmujących własne decyzje.

Lekarz weterynarii

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Rumunia Timișoara

Zorganizowana przez Studia Licencjackie Wydział Medycyny Weterynaryjnej Banat w Timişoara jest Weterynaria dostępna w języku angielskim i rumuńskim do 6 lat. Program Weterynaria prowadzi do Lekarz Medycyny Weterynaryjnej.

Bachelor pedicure

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Belgia Brussels

Podiatry jest personel medyczny, który zajmuje się problemami skóry i paznokci oraz wszelkich warunków związanych ze strukturą i chodzenia pieszo (lub biegania). Zarządzanie tym specjalistycznego sanitariusz może być edukacyjnych, profilaktycznych i leczniczych.

Bachelor of Health Care in Nursing

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2019 Finlandia Jyväskylä

Poznaj ludzi z całego świata, poznaj różne kultury i jednocześnie uczyć się, jak być kompetentną pielęgniarką! Nauczysz się planować, wdrażać i rozwijać działania promujące zdrowie, zapobiegawcze, lecznicze i rehabilitacyjne w opiece zdrowotnej. Możesz pracować w podstawowej opiece zdrowotnej, opiece społecznej lub specjalistycznej opiece zdrowotnej, prywatnych firmach, organizacjach, międzynarodowych stanowiskach w terenie lub jako przedsiębiorca. Ta szkoła oferuje programy w zakresie pielęgniarstwa, biznesu, turystyki i logistyki.

Licencjat opieki zdrowotnej w zakresie pielęgniarstwa (pielęgniarka)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Seinäjoki

Program studiów będzie kwalifikować studenta jako pielęgniarka (RN). Program kształci pielęgniarki, którzy są ekspertami w dziedzinie pielęgniarstwa w różnych środowiskach pracy. Ich głównym zadaniem jest wspieranie i utrzymanie zdrowia i zapobiegania chorobom. Dbają o chorych i cierpiących osób, rodzin i społeczności, a także ich rehabilitacji.