HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Portugalia kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Portugalia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Portugalia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopnia w zakresie pielęgniarstwa

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Saúde (ESSV)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Portugalia Viseu

Kurs ma na celu zapewnić niezbędne szkolenia: Udział w zarządzaniu usługami, jednostek lub zakładów opieki zdrowotnej;

Stopień jakości żywności i żywienia

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Portugalia Viseu

Wiedząc żywności od produkcji, poprzez przetwórstwo przemysłowe, oceny jakościowej i odżywczo pod punktu widzenia jakości, bezpieczeństwa żywności i wartości odżywczej w porównaniu do różnych wymagań użytkownika;