Filter
Licencjat
Portugalia Coimbra Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Portugalia kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Coimbra (znany również jako miasta studenckiego) był kiedyś stolicą Portugalii z populacją ponad 100.000 osób. Najstarszy uniwersytet w Europie, University of Coimbra jest tutaj. Ta uczelnia przyciąga studentów z całego świata, którzy chcą realizować różne kursy.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Portugalia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Portugalia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Pielęgniarstwo w ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszło znaczącą ewolucję w poziomie wiedzy naukowej i szkoleń na poziomie technologicznym i na poziomie filozofii trosk ... [+]

Opis celów ukierunkowanych na cykl badań

Posiadanie wiedzy i zdolności pojmowania interwencji w różnych obszarach opieki Umieć zastosować nabytą wiedzę i zrozumienie, aby pokazać profesjonalne podejście Umiejętność rozwiązywania problemów w kontekście ludzkich reakcji na problemy zdrowotne i procesy przejścia jednostek, grup i społeczności oraz budowania i racjonalizacji własnych argumentów Zdolność do gromadzenia, wybierania i interpretowania istotnych informacji, wraz z osobami, grupami i społecznościami, aby umożliwić im wspieranie zalecanych rozwiązań i wydawanych przez nich ocen klinicznych, w tym w analizie odpowiednich aspektów społecznych, naukowych i etycznych Kompetencje, które pozwalają im przekazywać informacje, pomysły, problemy i rozwiązania, zarówno specjalistom, jak i nie-specjalistom Uczenie się przez całe życie z dużą autonomią... [-]

Portugalia Coimbra
Skontaktuj się ze szkołą
Portugalski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku