Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Carolina.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Carolina

Master

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Istnieje kilka instytucje szkolnictwa wyższego znajduje się w całym Puerto Rico, z University of Puerto Rico jest najstarszym i największym. Jako terytorium Stanów Zjednoczonych, obywatele mogą mieć dostęp do dodatkowych możliwości kształcenia.

Carolina Miasto położone jest na północ od Puerto Rico. To liczy mniej niż 200 000 mieszkańców i ma wiele zabytków i ciekawych miejsc warte zwiedzania.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Carolina. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Carolina. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Carolina i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Carolina i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Carolina bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Licencjat Z Odżywiania Kulinarnego

Universidad del Este (UNE)
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 - 5 lat Otwarta rekrutacja Portoryko Carolina

Program licencjacki Culinary Nutrition przygotowuje absolwentów do pracy jako konsultantów żywieniowych i dietetyków w branży hotelarsko-gastronomicznej. [+]

UNE jest akredytowaną przez USA instytucją szkolnictwa wyższego o przystępnej cenie, która umożliwia studentom rozwijanie profesjonalnej płynności w języku angielskim i hiszpańskim.

Program licencjacki Culinary Nutrition przygotowuje absolwentów do pracy jako konsultantów żywieniowych i dietetyków w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Program pozwala uczniowi reagować na rosnącą tendencję konsumpcji zdrowszych posiłków. Program ten różni się od innych tym, że absolwenci uczą się koncepcji i technik sztuki kulinarnej i smaków, podkreślając wartość odżywczą każdego składnika. Kursy zarządzania posiłkami są również częścią programu nauczania.... [-]