HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Polska kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Polska. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Polska tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat jest w pielęgniarstwie

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Polska Lublin

Zmienia się współczesny świat, świat pacjentów i lekarzy. Dotyczy to profesjonalnej pracy pielęgniarek, potrzeb w zakresie pielęgnacji i oczekiwań pacjentów dotyczących tego zawodu; zmienia się również system edukacji tej grupy profesjonalistów.

Studia długoterminowe Studia licencjackie i magisterskie w dziedzinie fizjoterapii

University of Information Technology and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat Luty 2020 Polska Rzeszow

Omówienie zagadnień niepełnosprawności w medycznych i społecznych, ekonomicznych i psychologicznych aspektach niepełnosprawności, problemach fizykoterapii i jej roli we współczesnej medycynie, roli diagnostyki medycznej na potrzeby leczenia i fizjoterapii oraz wyboru i ...

Lekarz weterynarii

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 11 semestry Październik 2019 Polska Wrocław

Medycyna weterynaryjna dostarcza wiedzy w zakresie profilaktyki i leczenia chorób zwierząt domowych i zwierząt gospodarskich, ochrony konsumentów, bezpieczeństwa produktów pochodzenia zwierzęcego i produktów stosowanych w hodowli zwierząt.