Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Polska.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Polska kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Położony w samym sercu Kotliny Sandomierskiej, Rzeszów jest rodzinnym miastem niektórych znanych szkół wyższych. Miasto słynie z najlepszych uczelni informatycznych i inżynieryjnych. Politechnika Rzeszowska jest najbardziej znany uniwersytet miasta. Jest to idealne miejsce dla studentów informatyki.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Polska. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Polska tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Fizjoterapii

University of Information Technology and Management
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Polska Rzeszów

Przegląd problematyki niepełnosprawności w medycznych i społecznych, ekonomicznych i psychologicznych aspektów niepełnosprawności, kwestie fizykoterapii i jego roli we współczesnej medycynie, rola diagnostyki medycznej na potrzeby leczenia i rehabilitacji, a wybór i ... [+]

Licencjat w Physiotheraphy Ogólne Fizjoterapia Przegląd problematyki niepełnosprawności w medycznych i społecznych, ekonomicznych i psychologicznych aspektów niepełnosprawności, kwestie fizykoterapii i jego roli we współczesnej medycynie, rola diagnostyki medycznej na potrzeby leczenia i fizjoterapii oraz wybór i przeprowadzających badania i testy niezbędne do wybrać fizjoterapeutyczne środki. Rola i znaczenie w profilaktyce pierwotnej i wtórnej w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym 21-go wieku, a rola edukacji prozdrowotnej społeczeństwa. Ortopeda Budowa, działanie, zastosowanie i zasady doboru urządzeń ortopedycznych. Nauczanie kompetencji i umiejętności w opisywaniu i interpretacji zasad funkcjonowania urządzeń ortopedycznych stosowanych w rehabilitacji. Zrozumienie roli przyrządów ortopedycznych w rehabilitacji. Kinezyterapia Przegląd teoretycznych i istotą oczywiście metody oceny układu ruchowego dla potrzeb fizjoterapii oraz metody i techniki wykonywania ćwiczeń terapeutycznych. Nauczanie biomechaniczne analizy postawy ciała i determinanty funkcji lokomotyw człowieka. Nauczanie umiejętności praktycznych w ramach terapeutycznych ćwiczeń, metod i technik, w oparciu o wiedzę teoretyczną, a biorąc pod uwagę wskazania i przeciwwskazania poszczególnych zabiegów. Podstawowe metody stosowane w terapii manualnej, wykorzystując wiedzę teoretyczną w kinezyterapii. Nauczanie wiedzy i umiejętności w stosowaniu poszczególnych zabiegów kinezyterapeutycznych, zgodnie z pojedynczych obrazów klinicznych pacjentów. Fizykoterapia Wiedza teoretyczna i praktyczna w sprawie korzystania z efektów biologicznych na ludzkich tkankach bodźców fizycznych w: termoterapii, krioterapia, fototerapia, hydroterapia, elektroterapia, pól elektromagnetycznych i balneoclimatology, ze szczególnym uwzględnieniem podstaw biofizyki, metodologii, wskazania i przeciwwskazania do wykonywanych zabiegów.... [-]