Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Pakistan.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Pakistan kawalerów oferty.

Master

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Pakistan jest domem dla cywilizacji doliny Indusu, która należy do najstarszych na świecie. Angielski jest oficjalnym językiem używanym we wszystkich podmiotach najbardziej edukacyjnych i biznesowych, a także rozumieć i mówił o różnym poziomie kompetencji przez wielu ludzi na całym Pakistanie, szczególnie wyższych sfer i ludzi, którzy przeszli przez wyższych poziomach kształcenia, a ci, zamieszkały w większych miastach.

Lahore jest jednym z najważniejszych miast w Pakistanie. Jest to centrum gospodarcze Pakistanu, gdzie inwestycje firm i fuzje występują na co dzień. Dlatego uniwersytety, takie jak Lahore Uniwersytecie Nauk i Szkoły Zarządzania Lahore Ekonomicznej celem jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji na przygotowanie korporacyjnych osób.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Pakistan. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Pakistan tutaj.

Czytaj więcej

BDS - Licencjat Chirurgii Stomatologicznej

Riphah International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin April 2018 Pakistan Islamabad Lahore Faisalabad Rawalpindi + 2 więcej

Kandydat powinien przeszły nauki pośredni (FSC) egzamin (Medical Group) uzyskanie co najmniej 60% znaków łącznie, niewyrównanej, z pakistańskiej uczelni lub równoważnego badania pokładzie szkoły średniej w Pakistanie. [+]

. Kryteria kwalifikujące dla MBBS / programu BDS Kandydat powinien przeszły nauki pośredni (FSC) egzamin (Medical Group) uzyskanie co najmniej 60% znaków łącznie, niewyrównanej, z pakistańskiej uczelni lub równoważnego badania pokładzie szkoły średniej w Pakistanie. Lub Wszelkie inne badanie uczelni zagranicznej lub organ bada (poziomy A itd.), Które pod względem zakresu i standardu zostanie znaleziony odpowiednik pośredniego nauki F.Sc (Pre Medical Group) egzamin (Medical Group) z pakistańskiej uczelni lub rady szkoły średniej , Takie kandydaci będą musieli przedstawić wraz z wnioskiem, świadectwa równoważności między przewodniczącym zarządu komitetu (IBCC). Jednakże świadectwa równoważności tych wnioskodawców nie będą przyjmowane, którzy nie studiowali fizyki, chemii, biologii i języka angielskiego w 11 i 12 klasie. Lub Kandydat powinien minęło wyższą badanie pakistańskiej uczelni z nauk biologicznych (BSC) po FSC w grupie medycznej, zabezpieczenie 60% znaków (w obu stopniach) łącznie, niewyrównanej, z pakistańskiej uczelni lub równoważnego badania. Wejście testowe: Kandydaci są zobowiązani do podjęcia próby wstępu podjętej przez wojewódzkiego organu rządowego wyznaczonego przez rząd federalny tj UHS (Uniwersytet Nauk Medycznych Lahore) testu wejściowej (MCAT) do Pendżabu, testowym ETEA dla KPK itd. Jeśli nie ma scentralizowanej testowy wpis o przyjęcie do uczelni medycznych i stomatologicznych jest umieszczony przez rząd federalny lub jakiejkolwiek agencji wyznaczonych przez rząd federalny, a uczelnia zorganizuje własną próbę wejścia. Jeżeli uczelnia nie bierze swój własny test, ślady zabezpieczone na egzaminie testowym wejście organu rozpatrującego będą akceptowane. Wstęp dla emigrantów (pakistańskich studentów mieszkających za granicą) Obywatele Pakistanu mieszkający za granicą, którzy spełniają kryteria kwalifikacyjne, o których mowa powyżej, są uprawnieni do podjęcia próby wejścia.... [-]

Licencjat Z Medycyny, Chirurgii Kawalerem - MBBS

Riphah International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin April 2018 Pakistan Islamabad Lahore Faisalabad Rawalpindi + 2 więcej

Islamic International College Medyczny (IIMC) był jednym z pięciu szkół wybranych przez PM & DC do wdrożenia zintegrowanego nauczania. To był wielki zaszczyt dla Kolegium i odbite zaufanie organu regulacyjnego, które posiada w College. Jednocześnie było to wielkie wyzwanie dla Kolegium do podjęcia tego najnowocześniejszy system edukacji medycznej. [+]

MBBS (Uznany przez Pakistan Medical and Dental Council)

Islamic International College Medyczny (IIMC) Był to jeden z pięciu szkół wybranych przez PM & DC do wdrożenia zintegrowanego nauczania. To był wielki zaszczyt dla Kolegium i odbite zaufanie organu regulacyjnego, które posiada w College. Jednocześnie było to wielkie wyzwanie dla Kolegium do podjęcia tego najnowocześniejszy system edukacji medycznej. Wydział Kolegium pracował dzień i noc, aby przygotować się do sprostania temu wyzwaniu. Alhamdolillah tym Kolegium zakończyła pierwszą fazę dwóch lat w tym roku i będzie zawarcie drugiej fazy dwóch lat od tej sesji akademickiej.

Uznanie / Miejsce pracy:

Pakistan medyczna i Dental Council (PM & DC)... [-]