Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Opieka nad starszymi

Licencjat jest licencjackich ścieżki edukacji, która przygotowuje studentów do kariery w ich okolicy procentowej. Zazwyczaj przy trzech do pięciu lat, aby zakończyć, są programy licencjackie w różnych dyscyplinach, które są oferowane w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie.

Co jest licencjackie w Ochronie Age? Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować w populacji osób starszych. Istnieje wiele różnych aspektów starzenia się społeczeństwa, w tym niepełnosprawnych, problemy psychiczne, uzależnienia i brak mobilności. Program ten stopień będzie wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności, aby pomóc osobom starszym w różnych sytuacjach. Klasa może obejmować prace pisemne testy, wykłady, studia przypadków, projekty, scenariusze oraz udział w pracowników.

Ludzie żyją coraz dłużej, a jedna z zalet zdobywając stopień opieki wieku jest to, że zawsze będzie możliwości zatrudnienia.Szkoła daje uczniom możliwość dowiedzieć się, co obszar (y) związane z rangą opieki chcieliby realizować, i staże mogą pomóc ich perspektyw kariery.

Koszty związane z Bachelor w Ochronie Wiek mogą różnić się trochę od jednego miejsca do drugiego. Czas trwania programu i lokalizacji szkoły są główne czynniki. Bezpośrednio kontaktując szkoły jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się specyficzną czesne.

Możliwości pracy są ogromne dla osób z wykształceniem w opiece wiekowej. Zakłady zatrudniające mogą obejmować domy opieki, wspierana ośrodki życia, Hospicjum, domów spokojnej starości, domu starców, szpitale i ośrodki wypoczynkowe. Niektóre tytuły pracy może obejmować rekreacji terapeuty, opieki zdrowotnej adiutanta, fizjoterapeuty, dyrektor programu i terapeuty zajęciowego. Ci, na tle opieki może pomóc w różnych sytuacjach medycznych i zdrowotnych, a stanowiska administracyjne są opcje dla tych z doświadczeniem biznesowym.

Istnieje stopnia możliwości na całym świecie dla osób zainteresowanych karierą w opiece wiekowej. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Kawalerskie starzenia usługi zarządzania

Ferdinand Porsche Fern FH
Online W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Austria Austria Online Vienna Wiener Neustadt + 2 więcej

Humboldt Bildungsges.mbH z kampusu online w Wiedniu jest największą instytucją kształcenia na odległość w Austrii i ma dobre 50-ga [+]

W badaniach Interdyscyplinarne i praktyczne

Orientacja interdyscyplinarna i metodologiczne i dydaktyczna konstrukcja oczywiście będzie nabyć szeroką wiedzę i przydatnych umiejętności.

Zdobywają wiedzę i zrozumienie

zjawisko starzenia na struktury, procesy i konteksty społeczne i zdrowia, nad powiązaniami między aspektów demograficznych, społecznych i gospodarczych.

Zajmują się

Czynniki wpływające na stan zdrowia i jakość życia w podeszłym wieku, Polityki mające na celu promocję zdrowia i jakości życia w podeszłym wieku, nowe technologie do obsługi codzienne życie osób starszych.

Można zdobyć kompetencje w

Organizacji i zarządzania zmianą, Projekt i zarządzanie procesami, Interfejs i zarządzania siecią, Komunikacja, ułatwień i coaching Ład korporacyjny. Kariera ... [-]