HEALTHCARESTUDIES.PL

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z edukacji medycznej

Syiah Kuala University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Indonezja Banda Aceh

Wydział Lekarski został ustanowiony 1 kwietnia 1982 roku na podstawie stopnia prezydenta Republiki Indonezji nr. 16/1982 w celu zaspokojenia potrzeby towarzystwa Aceh Society do posiadania placówki medycznej. Wydział Lekarski, z akredytacją, stał się jednym z najbardziej ulubionych wydziałów, co wynika z akredytacji liczby studentów w każdym roku akademickim.

Bachelor of Pharmacy (Honors) IHPC

University of South Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat July 2019 Australia Adelaide

Dzięki specjalnie zbudowanym placówkom edukacyjnym na terenie kampusu, uznanej na całym świecie kadrze nauczycielskiej oraz silnym powiązaniom zawodowym i klinicznym z przemysłem, jesteśmy wyborem dla początkujących studentów farmacji.

Licencjat nauk biomedycznych

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat March 2020 Australia Melbourne

Licencjat w La Trobe Nauk Biomedycznych bada ludzkie zdrowie i choroby wraz z podstawowym, molekularne podstawy chorób, takich jak choroba Alzheimera, malarii i raka.

Bachelor of Community Health

Toi Ohomai Institute of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat July 2019 Nowa Zelandia Tauranga + 1 więcej

Jeśli czyni realną różnicę w życiu ludzi poprzez bycie zwolennikiem dla zdrowia, lub rozwija się dobrze zaokrąglone metodologie w zakresie opieki zdrowotnej, doprowadza cię, to nowy poziom będzie można dostać się na ścieżce kariery w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie.

Bachelor of Biomedical Science

The University of Western Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin January 2020 Australia Crawley

Bachelor of Biomedical Science to nowe i ekscytujące studia licencjackie, które mają zaspokoić rosnące globalne zapotrzebowanie na absolwentów z doświadczeniem w dziedzinie zdrowia. Możesz specjalizować się w jednej lub dwóch z 13 kierunków dostępnych w tym stopniu lub połączyć naukę o biomedycynie z nauką z dziedziny sztuki, handlu lub nauki, zgodnie z unikalnymi zainteresowaniami i celami kariery. Jako student nauk biomedycznych będziesz wykładał światowej klasy naukowców w nowatorskich laboratoriach i salach wykładowych zarówno w kampusie UWA, jak iw kampusie szpitalnym Queen Elizabeth II (QEII).

Bachelor of Biomedical Science

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat February 2020 Australia Brisbane

Naukowcy biomedyczni opracowali szczepionki, antybiotyki i terapie komórkami macierzystymi. Skoncentruj się na obszarach zainteresowań i podejmij specjalistyczną praktykę zawodową.

Bachelor of Paramedicine

University of Southern Queensland (USQ)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat September 2019 Australia Springfield + 1 więcej

Bachelor of Paramedicine USQ zapewni ci specyficzne umiejętności, które są wyjątkowe dla bycia ratownikiem, a będziesz szkolony w zakresie oceny, analizy, podejmowania decyzji i pracy w trudnych sytuacjach.

Bachelor of Applied Public Health

Torrens University Australia
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat February 2020 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 9 więcej

Licencjackie z położnictwa (bmid)

Charles Darwin University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat January 2020 Australia Darwin Sydney Melbourne + 3 więcej

Bachelor of położnictwa jest przede wszystkim dla studentów, oparte na Terytorium Północnym ze względu na wymóg, aby zapewnić ciągłość opieki położniczej. Rdzenni kobiety są zdecydowanie zachęca

Licencjat w biomedycynie

Indonesia International Instutite for Life Sciences (i3L)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3.5 - 4 lat July 2019 Indonezja Jakarta Bandung + 1 więcej

Biomedycyny jest zbiorcza nazwa tematów biologicznych, koncentrując się przede wszystkim z ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zakres obejmuje analizy próbek Biomedycyna biologicznych człowieka, prowadzenie badań na choroby ludzi i zwierząt, udział w rozwoju strategii terapeutycznych, takich jak szczepionek, leków i metod leczenia, zarówno w sektorze prywatnym, jak i agencji rządowych. Biomedycyny jest krokiem centralnym i krytycznym ...

Bachelor of Nutrition Science

University of Wollongong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat March 2020 Australia Wollongong + 1 więcej

Bachelor of Nutrition Science zapewnia silne podstawy w dziedzinach takich jak nauki żywieniowe, chemia żywności, biochemia i metabolizm, a także szkolenia w zakresie badań żywieniowych. Będziesz mógł zastosować swoją wiedzę w wielu ustawieniach społeczności. Obejmują one współpracę z organizacjami i branżami w celu stworzenia lepszych standardów żywieniowych i polityk, podejmowania badań i współpracy ze społecznościami w celu wspierania zdrowia poprzez lepsze odżywianie. Program ma na celu spełnienie warunków wstępnych do przyjęcia do Master of Nutrition and Dietetics, które są wymagane, aby kwalifikować się do poświadczenia akredytowanego praktykującego dietetyka.

Bachelor of Science zdrowia (paramedicine)

Western Sydney University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2020 Australia Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 6 więcej

Sanitariusze odgrywają ważną rolę w systemie ochrony zdrowia, odpowiadając na ostrej i podostrej problemów zdrowotnych w zakresie różnorodnych i niekontrolowanych ustawień. Sanitariusze zapewnić nieplanowanej opieki dla pacjentów w każdym wieku, do czynienia z dolegliwości, które obejmują całe spektrum chorób oraz urazów wagi i złożoności.

Licencjackie z fizjoterapii

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2020 Australia Port Macquarie Orange Albury + 2 więcej

CSU Bachelor Fizjoterapii przede wszystkim przygotowuje absolwentów do rejestracji i zatrudnienia jako fizjoterapeutów.

Licencjat w dziedzinie nauk biomedycznych

The University of Queensland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2020 Australia Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 więcej

Biomedyk stanowią podstawę nowoczesnej opieki zdrowotnej i pomocy w opracowywaniu metod leczenia chorób. Twoje badania skupią się na ciele człowieka w molekularne, komórkowe i całych poziomów ustrojowych i dyscyplinach biochemii i biologii komórki, fizjologii, biologii rozwojowej, mikrobiologii, farmakologii i neurologii.

Bachelor of Dermal Sciences

Victoria University
Ośrodek kształcenia Online 4 lat February 2020 Australia Melbourne

Wejdź w nową i ekscytującą branżę dzięki tytułowi Dermal Sciences na VU. Absolwenci zapewniają kompetentną, skuteczną i współczującą opiekę kliniczną w zakresie zawodu dermalnego.