Filter
Licencjat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Większość studentów rozpoczynających swoją zaawansowaną edukację decyduje się na rozpoczęcie studiów licencjackich. Większość tych programów trwa cztery lata, choć w zależności od studentów i instytucji może być wymagane od trzech do pięciu.
Co to jest licencjat w zakresie odżywiania? Odżywianie to badanie wpływu żywności i napojów na ludzi. Ludzie otrzymują energię z makroskładników odżywczych, takich jak białka, lipidy i węglowodany. Przyjmują również materiały do ​​innych niezbędnych procesów w postaci mikroelementów, takich jak witaminy i minerały. Badania żywieniowe mają na celu zrozumienie, jak używać skonsumowanych produktów, aby jak najlepiej wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie. Rozważania mogą obejmować odżywianie sportowe, jakość i bezpieczeństwo żywności oraz terapię żywieniową.
Uczniowie zazwyczaj uczą się umiejętności podejmowania decyzji opartych na nauce, które są ważne przy dokonywaniu wyborów zarówno w żywieniu, jak i poza nim. Umiejętność oceny stanu odżywienia u ludzi i opracowywania strategii żywieniowych jest pomocna zarówno w pracy, jak i dla osób w twoim życiu.
Trudno jest podać konkretną cenę programu żywieniowego, ponieważ tak wiele określa go student i uniwersytet. Dzwonienie lub wysyłanie wiadomości e-mail do działu finansowego instytucji jest najlepszym sposobem uzyskania dodatkowych informacji. Stypendia, stypendia i pożyczki mogą być dla Ciebie dostępne, w zależności od Twojej sytuacji.
Eksperci odżywiania są zatrudnieni w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit. Dietetycy sportowi opracowują plany dietetyczne, które napędzają sportowców, tak aby mogli osiągać najlepsze wyniki. Mogą współpracować z drużynami sportowymi lub niezależnymi poprzez własne firmy. Dietetycy szkolni projektują lunche szkolne, aby pomóc edukacji i dopasować wytyczne żywieniowe. Koordynatorzy ds. Zdrowia i żywienia dla organizacji non-profit tworzą pożywne plany żywieniowe w celu zwalczania skutków ubóstwa.
Ponieważ żywienie jest coraz większym problemem we współczesnym świecie, zazwyczaj można znaleźć wiele wykwalifikowanych uniwersytetów oferujących w nim programy. Przyjrzyj się różnym instytucjom, aby znaleźć pełne i niepełnoetatowe, przyspieszone uczenie się lub naukę online, aby jak najlepiej dopasować się do sytuacji. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Nutrition

Universidad Tecmilenio

Profesjonalne rozwija skuteczne i zdrowe strategie żywieniowe. ... [+]

. Profil absolwenta Oceny stanu odżywienia osób i grup społecznych. Zaprojektować i ocenić skuteczne strategie żywieniowe według problemów jednostek i grup społecznych. Kompleksowo zarządzać usług gastronomicznych różnego typu. Tworzenie i zarządzanie doradztwo biznesowe i consulting w zakresie żywienia. Użyj zasad naukowych i etycznych decyzyjnym dla Internetu. Skutecznie zintegrować multidyscyplinarnych zespołów. Promowanie pozytywnych i skutecznych zmian w stylu życia ludzi. Praca w terenie Szpitale, przychodnie i ośrodki zdrowia. Siłownie, szkoły i firmy, które wymagają wsparcia specjalistów żywienia. prywatnych gabinetów lekarskich. organizacje i instytucje rządowe non-profit. indywidualne podejście do pacjentów z bieżących potrzeb opieki w ich stanu odżywienia. Moja własna firma. program ... [-]
Meksyk Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón  + 4 Więcej
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Maastricht University, Campus Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem ... [+]

University College Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem

Szybkie faktydla bardzo zmotywowanych studentów z zamiłowaniem do jedzenia, żywieniaswoboda projektowania własnego programu nauczania3-letni, licencjat w pełnym wymiarze godzin, wykładany w języku angielskimselektywne przyjęcie, rozpoczyna się we wrześniuco tydzień: 12-14 godzin kontaktu, 28 godzin samodzielnej naukiw zależności od wybranej koncentracji, po ukończeniu studiów otrzymasz tytuł licencjata lub licencjataBinding Study Advice (co najmniej 45 z 60 punktów ECTS w roku 1)Dlaczego ten program?... [-]
Niderlandy Venlo
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku