Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Auckland.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Auckland

Master

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Aglomeracja Nowej Zelandii, Auckland zbudowała swoją reputację na podstawie stałych najlepszych standardów edukacyjnych. Auckland jest domem dla wielu renomowanych instytucji edukacyjnych. University of Auckland, Auckland University of Technology, Manukau Institute of Technology i Massey University są najwybitniejsi nazwy.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Auckland. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Auckland. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Auckland i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Auckland i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Auckland bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Bachelor of Applied Public Health

Torrens University Australia
Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 lat February 2019 Nowa Zelandia Auckland + 1 więcej

[+]

Oficer Promocji Zdrowia

Jednostki opcjonalne

Kryteria przyjęć

[-]