Filter
Licencjat
Norwegia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Norwegia kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Norwegia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Norwegia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Bjørknes College

Fizjoterapia jest edukacja dla Ciebie, które pomogą ludziom do lepszego zdrowia z wiedzy technicznej i holistycznego widzenia ludzkości. ... [+]

Fizjoterapia jest edukacja dla Ciebie, które pomogą ludziom do lepszego zdrowia z wiedzy technicznej i holistycznego widzenia ludzkości. Fizjoterapia jest uznaną służby zdrowia z ciężkiej dowodów naukowych oraz licznych specjalistycznych dziedzin.

szczegółowa wiedza

Wiedza i doświadczenie fizjoterapeuci mięśniowo skjelettsysetemet i możliwości poruszania się, są kluczowymi elementami w naszej pracy. Podstawowa znajomość opiera się na wiedzy o ludzkiej anatomii, funkcji fizjologicznych i rozwoju ruchu.

4-letnia edukacyjnych

To trwa cztery lata, aby stać się certyfikowanym jako fizjoterapeuta; trzy lata kształcenia w dziedzinie fizjoterapii i ostatni rok stanowiące obowiązkowy turnustjeneste.Praksis jest od początku ważną częścią edukacji.... [-]

Norwegia Oslo
Styczeń 2020
Norweski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku