Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Norwegia.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Norwegia kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Norwegia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Norwegia tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat z fizjoterapii

Bjørknes College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2019 Norwegia Oslo

Fizjoterapia jest edukacja dla Ciebie, które pomogą ludziom do lepszego zdrowia z wiedzy technicznej i holistycznego widzenia ludzkości. [+]

Fizjoterapia jest edukacja dla Ciebie, które pomogą ludziom do lepszego zdrowia z wiedzy technicznej i holistycznego widzenia ludzkości. Fizjoterapia jest uznaną służby zdrowia z ciężkiej dowodów naukowych oraz licznych specjalistycznych dziedzin.

szczegółowa wiedza

Wiedza i doświadczenie fizjoterapeuci mięśniowo skjelettsysetemet i możliwości poruszania się, są kluczowymi elementami w naszej pracy. Podstawowa znajomość opiera się na wiedzy o ludzkiej anatomii, funkcji fizjologicznych i rozwoju ruchu.

4-letnia edukacyjnych

To trwa cztery lata, aby stać się certyfikowanym jako fizjoterapeuta; trzy lata kształcenia w dziedzinie fizjoterapii i ostatni rok stanowiące obowiązkowy turnustjeneste.Praksis jest od początku ważną częścią edukacji.... [-]