$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną. Ci, którzy studiują medycynę, mogą spodziewać się szczegółowych informacji o ludzkim ciele, a… Czytaj więcej

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Ci, którzy studiują medycynę, mogą spodziewać się szczegółowych informacji o ludzkim ciele, a także uzyskać praktyczne zrozumienie narzędzi medycznych, takich jak leki i chirurgia. Ta wiedza będzie przydatna w zapobieganiu, diagnozowaniu i leczeniu chorób.

Japonia jest jednym z wysoce zintegrowanych systemów szkolnictwa wyższego w Azji. Japans podejście do nauki i technologii jest wysoko oceniana przez to ich poziom wykształcenia bardzo zorganizowany od dzieciństwa do podstawowej poprzez wtórne do wyższych poziomów. Z 126.000.000 ludzi żyjących w Japonii ma kultury bogate środowisko. Greater Tokyo obszar wielkości obszar metropolitalny w świecie, z ponad 30 mln mieszkańców.

Tokio jest miastem Japonii kapitałem. To miejsce na pewno jest jednym z najdroższych miast świata. Ponadto, Tokyo jest również znany z dobrych uczelni jakości, takich jak University of Tokyo i Waseda University.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
东京女子医科大学
Shinjuku City, Japonia

Filozofia Szkoły Medycznej jest taka, że „kształcimy kobiety-lekarzy, które mogą być niezależne poprzez rozwój swoich umiejętności i zdobywania wiedzy/umiejętności medycznych ... +

Filozofia Szkoły Medycznej jest taka, że „kształcimy kobiety-lekarzy, które mogą być niezależne poprzez rozwój swoich umiejętności i zdobywania wiedzy/umiejętności medycznych i mogą wdrażać „Szczerość i współczucie”. W tym celu zawsze wdrażaliśmy reformy edukacyjne na miarę potrzeb i wprowadzaliśmy nowe systemy edukacyjne jako pionierzy w Japonii. Edukacja szkolna charakteryzuje się „uczeniem zespołowym”, „zintegrowanym programem nauczania” oraz „wdrażaniem i uczeniem się „szczerości i współczucia” jako głównym filarem edukacji zintegrowanej pionowo. Ponadto w nowym budynku Yayoi Memorial Building dla edukacji medycznej i pielęgniarskiej , w 2020 r. rozpoczęto pełnoprawną wspólną edukację dla School of Medicine i School of Nursing. Celem pionowej edukacji przekrojowej jest zdobycie podstawowej wiedzy, umiejętności i postaw jako lekarza oraz promowanie umiejętności ciągłego uczenia się przez całe życie. Edukacja oparta na współpracy ma na celu rozwijanie umiejętności tworzenia nowej wiedzy i inteligencji we współpracy z innymi ludźmi.Szkoła Medyczna ma na celu wychowanie kobiet-lekarzy, które mogą wnosić wkład w medycynę przez całe życie poprzez ciągłe doskonalenie się w różnych cyklach rozwoju kariery i życia. -
Licencjat
Język japoński
Ośrodek kształcenia