Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Medycyna

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Studenci medycyny staną się lekarzami, pielęgniarkami i lekarzami jutra. To szerokie pole dotyczy zapobiegania, diagnozowania i leczenia choroby. Obejmuje on zasadniczo badania ciała ludzkiego, a także farmaceutyki, chirurgii i innych technik medycznych.

Republika Austrii może się poszczycić ogromną politycznej, edukacyjnej i artystycznej kultury. Geografia Austrii pozwala również na wszelkiego rodzaju sezonowych doświadczeń.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej

Program Studiów Magisterskich Na Temat Medycyny Ludzkiej

Karl Landsteiner University of Health Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry October 2018 Austria Krems

Program Master medycynie opiera się na stopniu licencjata Nauk o Zdrowiu. Poza tym oferuje szkolenia naukowego wymaganego do zawodu lekarza, program jest ukierunkowany na dostarczenie umiejętności potrzebne przez niezależnych lekarzy. [+]

Program Master medycynie opiera się na stopniu licencjata Nauk o Zdrowiu. Poza tym oferuje szkolenia naukowego wymaganego do zawodu lekarza, program jest ukierunkowany na dostarczenie umiejętności potrzebne przez niezależnych lekarzy. Program wspiera również rozwój kompetencji kluczowych ekspertów medycznych - etyki zawodowej, interdyscyplinarnej współpracy i umiejętności komunikacyjnych - oraz inne kluczowe cechy potrzebne do kariery medycznej. Po zakończeniu ich stopnia, absolwenci otrzymują tytuł naukowy doktora medycyny (Dr.med.univ.).

Ten program szerokie zapewnia studentom kompleksowej wiedzy. Kursy obejmują silny praktyczny element i studenci uporać się z konkretnych problemów medycznych na wczesnym etapie. Nacisk kładziony jest na tematy nauki zdrowia w różnych dyscyplinach.... [-]