$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest międzynarodowo uznawany wyróżnienie akademickie, które są ogólnie zdobył po trzech lub czterech latach intensywnych badań danego obszaru tematycznego. Wiele osób ma łatwiej ze znalezieniem pracy zarobkowej po uzyskaniu tytułu licencjata, niż byli w stanie przed otrzymaniem dyplomu. Co jest Bachelor in Pediatrics? Przeznaczone dla tych, którzy chcą, aby ostatecznie st… Czytaj więcej

Licencjat jest międzynarodowo uznawany wyróżnienie akademickie, które są ogólnie zdobył po trzech lub czterech latach intensywnych badań danego obszaru tematycznego. Wiele osób ma łatwiej ze znalezieniem pracy zarobkowej po uzyskaniu tytułu licencjata, niż byli w stanie przed otrzymaniem dyplomu.

Co jest Bachelor in Pediatrics? Przeznaczone dla tych, którzy chcą, aby ostatecznie stać się pediatrzy, to intensywny program studiów przygotowuje studentów do satysfakcjonującej kariery zawodowej w dziedzinie opieki zdrowotnej coraz większej. Większość z tych programów mocno podkreślić ogólne Nauk o Zdrowiu, a oni często koncentrują się na biologii, chemii i fizyki. Dodatkowa uwaga jest często ze względu na sprawy i tematy, które obejmują genetyki, biologii komórkowej, rachunek różniczkowy, statystyki i fizjologii, wśród innych obszarach.

Wielu studentów zapisać się na studia licencjackie w programie Pediatrics, w nadziei na uzyskanie fundament wykształcenia niezbędnych do zabezpieczenia w końcu tytuł magistra lub doktora. Inni robią to w celu zwiększenia możliwości zarobkowych i poszerzenia możliwości rozwoju kariery zawodowej.

Istnieje duże zróżnicowanie wśród kosztów czesnego z jednego programu do drugiego, który jest w oparciu o takie czynniki, jak popularności kursu i geografii. Przyszli studenci powinni skontaktować się z każdej szkoły zainteresowania bezpośrednio do dokładnych i aktualnych informacji czesnego.

Ci, którzy skutecznie zakończona licencjackie w programach Pediatria są gotowe na sukces w różnych wejścia na poziomie pozycji w dziedzinie opieki zdrowotnej rosnące. Wiele pracy z dziećmi w szkołach, świetlicach, organizacji religijnych lub domach prywatnych. Inni pracują w organizacjach społecznych lub świadczeń socjalnych.Inni wolą pracować w kierunku bardziej zaawansowanych stopni w podobnym zakresie, w nadziei, że w końcu stają się specjalistami w dziedzinie medycyny dziecięcej lub klinicznych lub terapeutycznych doradców.

Wiele szkół na całym świecie oferują internetowe studia związane pediatryczne,. Nasza baza jest doskonałym źródłem do zwiedzania dostępnych programów i łączenia ze szkołami zainteresowania. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Asahikawa Medical College (Asahikawa Ika Daigaku)
Asahikawa, Japonia

Kurs Nauk Pediatrycznych旭川医科大学powstał w 1974 roku, rok po założeniu uniwersytetu. Ten uniwersytet został założony jako najbardziej wysunięty na północ uniwersytet medyczny w J ... +

Kurs Nauk Pediatrycznych旭川医科大学powstał w 1974 roku, rok po założeniu uniwersytetu. Ten uniwersytet został założony jako najbardziej wysunięty na północ uniwersytet medyczny w Japonii, ale ze względu na jego specyfikę regionalną skoncentrowani są pacjenci z poważnymi lub nieuleczalnymi chorobami w północnym i wschodnim Hokkaido. Z tego powodu, we współpracy z uniwersytetami, powiązanymi szpitalami w północnym i wschodnim Hokkaido, opieką neonatologiczną w szpitalu Asahikawa Welfare Hospital, opieką medyczną nad dziećmi z niepełnosprawnością rozwojową w Prefekturalnym Centrum Kompleksowej Opieki Medycznej dla Dzieci Niepełnosprawnych Fizycznie Asahikawa oraz opieką medyczną nad dziećmi upośledzonymi fizycznie i umysłowo w Żłobku Hokkaido. Stworzyliśmy kompleksowe pediatryczne centrum medyczne i zajmujemy się edukacją, opieką medyczną i działalnością badawczą. -
Licencjat
Język japoński
Ośrodek kształcenia