Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Malta.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Czytaj więcej

Licencja Specjalizuje Się W Fizjoterapii

United Campus of Malta
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Malta St. Julian

W uzupełnieniu do szkolenia studentów do praktyki fizjoterapii, terapii fizycznej licencja obejmuje również sztukę uzdrawiania w najszerszym tego słowa znaczeniu: sektora prywatnego do sektora publicznego sportu do praktyki klinicznej, opieki zdrowotnej socjopatię współpracy międzynarodowej. [+]

W uzupełnieniu do szkolenia studentów do praktyki fizjoterapii, terapii fizycznej licencja obejmuje również sztukę uzdrawiania w najszerszym tego słowa znaczeniu: sektora prywatnego do sektora publicznego sportu do praktyki klinicznej, opieki zdrowotnej socjopatię współpracy międzynarodowej.

Studenci nabędą wiedzę teoretyczną, umiejętności manualne oraz bogate technik rehabilitacyjnych: szkolenie jest kompletna, rygorystyczne i wysoce profesjonalny.

Innowacyjny stopień krzyż, bogate i wysoce interaktywne, który nadaje się również do pracy specjalistów.

Absolwenci osteopatia, nauk sportowych i wychowania fizycznego oraz masażystów mogą zapisać się na szkolenia i szukać uznania wcześniej zatwierdzonych przedmiotów.... [-]


Magister Fizjoterapii (z Wyróżnieniem)

United Campus of Malta
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Malta St. Julian

Dodatkowo do szkolenia studentów do wykonywania zawodu fizjoterapia, kurs stopnia w fizjoterapii dotyczy również sztukę opiekę w najwyższym tego słowa znaczeniu: od prywatnego do publicznego, od sportu do kliniki, od socjopatii do współpracy międzynarodowej. [+]

Dodatkowo do szkolenia studentów do wykonywania zawodu fizjoterapia, kurs stopnia w fizjoterapii dotyczy również sztukę opiekę w najwyższym tego słowa znaczeniu: od prywatnego do publicznego, od sportu do kliniki, od socjopatii do współpracy międzynarodowej.

Wiedza teoretyczna i umiejętności doskonalił instrukcje, empatii i organizacji, techniki zapobiegawcze i rehabilitacyjne: kompletny kurs, rygorystyczne, wysoce profesjonalny.

Innowacyjny stopniowanie, krzyż, bogate i bardzo relacyjnych odpowiednich pracowników. Absolwenci osteopatii, Kultury Fizycznej, Sportu Nauki i masażystów, mogą zarejestrować się na kurs i poprosić o uznanie dotychczasowych materiałów.... [-]


Licencjat Medycyny, Kawalerka Chirurgii (mbbs)

Queen Mary University of London, Barts and The London School of Medicine and Dentistry (Malta)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2018 Malta Glen

Dostępne stypendia! Program został zaprojektowany, aby zapewnić studentom wiedzę medyczną, umiejętności kliniczne i postawy zawodowe, które wymagają uzyskania kompetentnego lekarza roku podstawowego (FY1). [+]

Uniwersytet Królowej Maryi w Londynie (QMUL) Rozpoczął pięcioletnie studia licencjackie, licencjackie z zakresu chirurgii (MBBS) na Morzu Śródziemnym w Republice Malty. MBBS jest nauczany przez Bartsa i London School of Medicine i Stomatologii, wykładowca QMUL, członka Russell Group z wiodących brytyjskich uniwersytetów zajmujących się badaniami naukowymi.

[-]