HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malezja kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malezja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malezja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Biomedical Sciences (Honours)

Lakshveer Overseas Solution
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur

Bachelor of Biomedical Sciences (Honours) to kompleksowy program, który ma na celu szkolenie studentów w różnych dziedzinach nauk medycznych.

Bachelor of Medicine

Lakshveer Overseas Solution
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Uniwersytety medyczne w Malezji zazwyczaj oferują pięcioletni program studiów licencjackich dla przyszłych lekarzy. Obowiązkowe jest, aby uczniowie, którzy ukończyli szkołę medyczną, pracowali w Szpitalu Rządowym w ramach programu domowego przez okres trzech lat.

Mbbs Bachelor of Medicine - licencjat z chirurgii

Melaka-Manipal Medical College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Malacca

Faza I (Manipal Campus, Indie) 2,5 roku badań przedklinicznych

Bachelor of Dental Surgery

Melaka-Manipal Medical College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Malacca

Pięcioletni program Bachelor of Dental Surgery (BDS) prowadzony jest w kampusie Manipal w Indiach, dla fazy I i kampusu Melaka, w Malezji w drugim etapie. Wysiłek ten jest prawdziwym odzwierciedleniem wizji Manipala w opiece nad uczniami o wysokich osobowościach i wzmacnianiu edukacji opartej na wartościach Manipala.

Licencjat z fizjoterapii (z wyróżnieniem)

AIMST University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur Alor Setar + 1 więcej

Bachelor of Dental Technology

AIMST University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur Alor Setar + 1 więcej

Licencjat naukowy laboratoriów medycznych (z wyróżnieniem)

Universiti Selangor (UNISEL)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Shah Alam

Medyczne Laboratorium Nauka (MLS) Program zapewnia możliwość kształcenia i szkolenia na wszystkich głównych dziedzin medycznych

Licencjat - Nauki medyczne

INTI International University & Colleges, Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur Batu Pahat

Nasze programy Nauki Medyczne pomaga przygotować się do podjęcia tych ról. Zajmujemy szereg w naszym programie nauczania, który obejmuje diagnostycznych, technicznych, terapeutyczne i bezpośrednią opiekę i obsługę pacjentów.

Bachelor of Medicine & kawalera zabiegu (MBBS)

AIMST University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur Alor Setar + 1 więcej

Program medyczny AIMST Uniwersytet jest nowoczesny i innowacyjny. Jest on wzorowany na programie nauczania zintegrowanego klinicznie następnie największych uczelni medycznych w Wielkiej Brytanii, a także zawiera lokalne wymogi określone przez Radę Medycznej Malezji. Program 5-lat jest prowadzone w całości w państwie.

Bachelor of Engineering (Bio-Medical)

Universiti Teknologi Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Skudai

Zastosowanie technik inżynieryjnych w naukach biomedycznych stopniowo się rozszerza. Dzisiaj, przy stale rosnącej złożoności technologii medycznej, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów technicznych, którzy mogliby połączyć dziedziny biomedycyny i inżynierii.

Bachelor in Pharmacy (Hons)

International Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Ten stopień przygotuje Cię do pracy w każdej aptece, od służby szpitalnej i praktyki społecznej do przemysłu farmaceutycznego. Jako specjaliści medycyny, farmaceuci stają się coraz ważniejszymi rolami i kluczowym członkiem zintegrowanego zespołu opieki zdrowotnej.

Bachelor of Dental Surgery

International Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Program Stomatologia IMU zapewnia wybór 2 utworów dla studentów. Pierwszy utwór jest realizowany wspólnie przez IMU, Malezję, we współpracy z anglojęzycznymi zagranicznymi uczelniami partnerskimi, a studenci spędzają pierwszy etap w Malezji, a później w jednej z naszych uczelni partnerskich. Po pomyślnym ukończeniu, studenci otrzymają dyplom z odpowiedniej uczelni partnerskiej. Drugi utwór przeznaczony jest dla studentów, którzy spędzają całe 5 lat studiów licencjackich w IMU i otrzymują od IMU tytuł Bachelor of Dental Surgery (BDS).

Bachelor of Medicine

International Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Sierpień 2019 Malezja Kuala Lumpur

IMU to pierwsza i najbardziej uznana prywatna medyczna i medyczna uczelnia w Malezji z ponad 26-letnim zaangażowaniem w edukację medyczną. IMU uzyskała status SETARA-2017 na poziomie 6 (ocena wybitna) w kategorii "dojrzały uniwersytet". W IMU masz możliwość studiowania pierwszych dwóch i pół roku stopnia w IMU i przeniesienia do jednego ze swoich uniwersytetów partnerskich w Australii, Wielkiej Brytanii, Irlandii lub Kanadzie w celu ukończenia programu medycznego. Te międzynarodowe partnerstwa oznaczają, że program nauczania IMU został opracowany w celu spełnienia wysokich międzynarodowych standardów tych uniwersytetów. Studenci studiujący medycynę w IMU mają również opcję ukończenia całego stopnia w IMU. Studiowanie medycyny w IMU zapewni Ci również Pathway do szkolenia i pracy w Stanach Zjednoczonych z włączeniem kursu przygotowawczego USMLE Step 1 do programu nauczania medycznego IMU w ciągu semestrów 1 do 5. Z tym, nasi absolwenci mają wczesne przygotowanie i są kompetentny do zdania egzaminu USMLE Step 1, który wyznacza drogę do możliwości rezydencji w Stanach Zjednoczonych.

Bachelor in Nursing (Hons)

International Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Malezja Kuala Lumpur

IMU Bachelor of Nursing to 4-letni program w pełnym wymiarze godzin, który przygotowuje studenta do zostania zarejestrowaną pielęgniarką, posiadającą kwalifikacje do wykonywania zawodu w różnych placówkach w publicznym lub prywatnym sektorze opieki zdrowotnej. Po ukończeniu studiów licencjackich w dziedzinie pielęgniarstwa, absolwent może podjąć pracę jako pielęgniarka lub uzyskać dyplom ukończenia studiów lub uzyskać podstawową specjalizację w pielęgniarstwie macierzyńskim, ortopedycznym, krytycznym, pielęgniarskim, pielęgniarskim w okresie okołooperacyjnym, pielęgniarstwie środowiskowym, pielęgniarstwie gerontologicznym i wielu innych. . Absolwenci mogą również zdecydować się na dalsze studia na poziomie magisterskim i doktoranckim.